Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22. Ciklusnapon vagyok, app...

22. Ciklusnapon vagyok, app szerint 11-13. Napon volt az ovum és a hőm emelkedése is ezt mutatja. Általában 30 naposak a ciklusaim, akkor ez most így nonszensz ovu, vagy előbb meg fog jönni, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ez, amit írok talán nem is annyira lényeges.


Tapasztalataim szerint 15-16 naposak a luteálisaim.


Nemrég óta hőmérőzöm, több-kevesebb sikerrel, eddig ez a legjobb hónapom, amit követtem. Volt már hosszabb ciklusom is, na akkor tényleg semmi tünetem nem volt tizenx-edik ciklusnapon, hanem 20-23-on volt az ovum. Viszont most 10. Napon és 16. Napon is iszonyatosan görcsölt a jobb petefészkem. Lehetséges, hogy csak 2. Alkalomra repedt meg, előtte meg csak próbált?


Az időzítésünk elvileg jó volt, de nem tökéletes, férjem munkája miatt nem tudunk akármelyik nap időt találni.


Teljesen PMS tüneteim vannak, szóval nem hiszem, hogy sikerült ez a hónap, pedig nagyon szép a görbém, az App szerint esélyesen trifázisos is (ami nem jelent semmit persze).


Ha nem jönne meg 31. Napra és nem is esne a hőm, akkor persze tesztelek, de az előbbi 3 hónapban is mindig esett már napokkal előtte, így értelme sem volt.


Ovu tesztnek azért nem láttuk értelmét, mert a ciklus első felében naponta vagy kétnaponta vagyunk együtt többnyire, utána már érzem, hogy nekem nincs biológiailag annyi késztetésem, szárazabb vagyok, szóval akkor már nem erőltetjük és többet foglalkozunk más minőségi időtöltésekkel is. :D


Már voltam vérvételen magánban, minden hormon értékem tökéletes, az éves vizsgálaton is minden oké volt (magánban jobb az UH, szóval ez elvileg tuti).



okt. 19. 17:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Vagyis na...nem kirugtak, hanem határozott szerződésem volt, így kerestem más helyet, mert ők is berakhattak volna valahova,csak nem akartam xD
okt. 19. 22:25
 22/24 anonim ***** válasza:

"Mégis, ultra elhízott ismerősök teherbe esnek lazán. :P"

Ajj, ne is mondd... Meg cigizős, alkoholista ismerősök...


"új munkám lett, most tanulok be és meg is mondták, hogy 28 éves vagyok, eszembe ne jusson vagy 2 évig elmenni szülni..."

De bunkók a munkahelyeden... Sajnálom, az ilyen emberek tapírok, pont.


Minden tiszteletem egyébként, komolyan, a pszichológus szakma kemény.


Sajnálom, hogy ilyen sok stressz ér, hízás, vashiány, maga koleszterin stb. Ezek mind lelövik az ember önbizalmát, nőiességét.


Valamit tudsz sportolni? Nem csak azért, hogy egészséges legyél, hanem mert boldogabb leszel tőle, komolyan. És jót tesz a stressz ellen, javul a hormonháztartás is. Bármilyen sport, tánc, torna, bármi.

okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
okt. 19. 22:37
 24/24 A kérdező kommentje:

Annyira kedves vagy! Véletlen beküldte a linket random az oldal....


Hát ezek eléggé határon mozognak szerintem. :( novemberben megyek a nődokimhoz, átbeszélem vele a dolgokat, meg hogy miket tapasztalok, pl: a fájdalmakat (sajnos már pedzegette az endot, de ahhoz ő nem ért, lehet csak Pesten van ilyen doki).


Én sokat sétàlok, igyekszem, meg régen volt itthon több tánc! ^^ mostanában pénz hiányában nem jártam el helyekre, a váltások között sajnos kimaradt 3 hónap fizetés nélkül, plusz a szüleim is szétmentek 1 éve, anyukámnak új barátja van, húgomról kiderült h még bipoláris is a 68-as IQ-ja mellé, úgyhogy határozottan rossz ez az időszak.


De mindenképp felveszek valami új sportot az új évtől, általában iskolai tanévekhez van kötve, új csoportokat január végén szoktak itt indítani. Korábban salsaztam, hastáncoltam ^^.


Páromnak is mondtam, hogy en úgy érzem jegelni kéne a baba témát, amúgy sem voltunk rajta teljes gőzzel. Támogató, bár picit csalódott. De neki is annyi terve van még, én vagyok a pszichológus, látom rajta hogy neki is nem árt még érni egy ekkora változáshoz. Az ő vérképe fantasztikus, bár ő sportol is meg egészséges! :D pedig olyan sz*rul eszik hogy hihetetlen. Hogy csinálják?? XD

okt. 19. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!