Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hányadik ciklusnapon...

Kinek hányadik ciklusnapon volt a lombik beültetése?

Figyelt kérdés
Kicsit izgulok, nekem most a ciklus 25.napján lesz, 20.napon volt a leszívás

tegnap 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 beültetésem volt. ET 19.napon, 2 FET pedig a 21.napon. Ne izgulj ezen,itt nem számít a természetes ciklusod.
tegnap 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
24. ciklusnapon, 5 naposakkal. Lombiknál, pláne hosszú protokollnál nem számít, hányadik napon van.
tegnap 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mesterségesen irányítják a ciklust, úgyhogy teljesen mindegy hányadik napon van.


Nekem 17. napon volt leszívás, 20. napon beültetés, nem sikerült.

Utána fet ciklust lefújták, mert nem vastagodott a méhnyálkahártya, de spontán terhes lettem a ciklusom 30. napján történt ovuláció ól (hosszú ciklusaim voltak, követtem az ovulációt). Azaz a sikeres beültetéshez nekem az 5 napos embriót annak a ciklisnak a 35. napján kellett volna beültetni. :) Még jó, hogy nem várta ki az orvos, henm lefújta a fet-et, nem szerettem volna ikreket :D

tegnap 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek írják, ilyenkor nincs saját ciklusod, csomó mindentől függ, hogy milyen hosszú a stimulálás és mikor repesztenek, szívnak le és ültetnek vissza. Nekem pl. donorpetesejtes lombikom volt, szóval egyáltalán nem is volt ciklusom előtte 2 hónapig (vakarta is mindenki a fejét az embrió korának megállapításánál). Volt egy próbahónap, hogy lássák megfelelő vastagságú nyálkahártyát tudunk-e építeni a hormonokkal, utána leállították a petefészkeimet, bár amúgy is korai petefészekkimerülés miatt kellett a donorpetesejt, és aztán indult az "éles" hónap, a donor stimulációjával együtt.
tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor nem aggódok ezen 😊
tegnap 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár ahogy már írták, lombiknál "irányított" a ciklus, így tök mindegy, hogy hányadik nap, de azért leírom, hogy nekem is 25. nap volt a beültetés és sikeres lett (1. lombik). 😊
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Long protokollom volt. 11. ciklusnapon volt leszívás , 5 napos embriókat kaptam vissza. Nekem a sima ciklusaimban is 11. napon volt ovuláció. Ikrek lettek. 😊
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!