Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Illik gratuláló ajándékot...

Illik gratuláló ajándékot adni egy párnak, akinek lombik útján fogant a babája, és nemrég töltötte a 12.hetet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Látogatóba mennénk hozzájuk, de csak rövid időre, beugrunk egy könyvért.

okt. 15. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolatban álltok? Egyébként teljesen szükségtelen.
okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell,én is lombikos vagyok.Szóban gratuláltak,a közeli barátok/rokonok születés után hoztak ajándékot.
okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Milyen fajta új szokás ez? Ráértek ajándékot vinni, ha megszületik a baba! Persze, ha látogatóba mentek vihettek ajándékot, de ne a baba miatt. Nekem volt ismerősöm, aki lombikos volt és fejlődési rendellenesség miatt meg kellett szakítani a terhességet. Szóval ilyen gratuláló ajándék felesleges, értelmetlen.
okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell, lombiktól függetlenül sem.

Ha esetleg tartanak babaváró bulit, akkor oda illik, vagy ha a baba születése után látogattok, de így szerintem felesleges.

Szóban persze illik gratulálni, ha publikus, de ajándék nem kell.

okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam még arról, hogy amikor még meg sem született egy gyerek, már ajándékot adnak miatta a párnak.
okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell. Sőt, nem babonàól, de nem örülnék ha bárki bármit venne ajándékba, amíg meg nem született. Én sem vennék ilyenkor még, mert hiába múlt 12.hetes, lehet, hogy az első genetikai ultrahang még meg sem történt. Sajnos még sok minden történt. Családi példàból okulva a második genetikai ultrahang után kezdtünk csak el vásárolni.
tegnapelőtt 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lombikosok vagyunk. Engem vérig sértenél. Mondjuk alapból sem tudom kinek mi köze hozzá , hogy fogant a baba.

Majd ha meglesz a baba vigyél ajándékot de ne a lombik miatt. Ahhoz senkinek semmi köze.

tegnapelőtt 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó igazad van,senkinek semmi köze hozzá,én is lombikos vagyok.


Elég akkor vinni ha megszületik, addig sajnos bármi történhet.

tegnapelőtt 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Lombikos vagy nem lombikos baba, teljesen mindegy, a gyermek megszületése után szokás ajándékot vinni, mert addig sajnos bármi történhet. Most nem hoznék fel tragikus példákat, de előfordulhat sok minden, amire nem gondol az ember.
tegnapelőtt 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!