Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik lombikoztak, és sikerült,...

Akik lombikoztak, és sikerült, otthon maradtatok a beültetést követő 2 hétben vagy dolgoztatok?

Figyelt kérdés

szept. 1. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Otthon maradtam 2 hétig
Dolgoztam
Néhány napot pihentem, utána dolgoztam
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inszem volt de a tesztelesig pihi/ tappenz. Sikerult
szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Saját tapasztalatom nincs, de egy barátnőm ülő munkába ugyanúgy bejárt. És sikeres is lett az első lombik. :)
szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beültetés napján pihentem, másnaptól ugyanúgy éltem tovább az életemet. Annyi,hogy nem sportoltam és figyeltem rá,hogy nehezet ne emeljek.
szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egész végig otthon maradtam terhesség alatt is. Ülő, irodai jellegű munkát végeztem, de eszemben sem volt stresszelni, mert az ott volt elég. Amúgy is lett annyi probléma, hogy azzal nem dolgozhattam volna, ha akarok sem.

A reprodukciós intézeti doki is táppénzt javasolt az ambuláns lapon, beültetéskor. Volt egy enyhe túlstimulációm a leszívás után, ami a HCG hormon termelődésére bedurvult.

szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az inszemek után dolgoztam , irodai munka, nem sikerült egy sem a négyből.

Az első lombik sikeres volt. A leszívás utáni 2 nap még dolgoztam de a beültetés után 3 hétig táppénzen voltam. Azért délelőttönként otthonról pár órát dolgoztam de nem kellet kelnem, bejárni, többször pihentem napközben. A sportot abbahagytam.

Azért dolgoztam otthonról hogy ne maradjak el teljesen, mert ugye a munka megvárt volna mire visszamegyek. Így a legfontosabbakat megcsináltam otthonról, a többi meg ráért, az is megvárt.

Azóta is dolgozom, most vagyok a27. hétben.

szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

4

Mindenkinek adnak táppénz javaslatot a beültetéstől.

szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én irodai munkát végeztem, de itthon maradtam pár napot. Péntekre esett a beültetés, így ugye szombat, vasárnap alapból nem mentem, hétfő, kedd még pihentem, kikapcsolódtam, szerdától home office-ban dolgoztam, következő héten meg már bejártam rendesen. Szívem szerint itthon maradtam volna 2 hetet, ha már egyszer kaptam rá táppénz javaslatot, de nagyon ki van centizve a munkamennyiség/munkaerő ezen a helyen, így "muszáj" volt dolgoznom. Sajnos elég rossz volt a légkör ezen a munkahelyen, hamar el is jöttem veszélyeztetett terhes táppénzre.
szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.tegnap volt az elsö beültetésem. Terveim szerint 1 hetet maradok ithon utàna meg megyek dolgozni. Ülő munkàm van. Sok sikert nekedis
szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Az utazásról (autó, tömegközlekedés) mi a tapasztalat?
szept. 14. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Mármint hogy érted, beültetés napján lehet-e utazni?

Mi 1,5 órára laktunk a meddőségi központtól, így muszáj volt utazni, kocsival mentünk oda-vissza, sikerült a beültetés, de amúgy nem ezen múlik szerintem.

szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!