Baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még semmi se biztos csak ez csak egy feltételezés

Az otthonunkba perpillanat nincs áram mindenmás van! Fűtés,víz mindent tökéletesen megtudunk oldani

Csak arra kell vàrnunk hogy engedélyezzék hogy újból vissza köttessük az áramot

Arra is megvan a bizonyos összeg a szakember is

Még nem biztos de lehetséges hogy teherbe estem (orvoshoz majd 2hét múlva tudok menni) ilyen esetben elveheti tőlem a gyámhatóság a gyermeket?

A házunkkal sincs semmi gond ezen kivül nincs az összeomlás szélén tisztaság van a körülmények más esetbe teljesen rendben lennének!



2022. júl. 13. 06:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szuletesekor sem lesz áram, akkor úgy tudom igen, elvehetik.
2022. júl. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Olyan körülmények közé nem szülünk, ahol ki-bekötögetik az áramot..... Ha a villanyszámlát sem tudjátok tartósan fizetni, az a gyerek nyomorogni fog.
2022. júl. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Mire megszületik legyen áram. Már ha tényleg terhes vagy. Addig senkit nem érdekel.
2022. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem lesz áram,víz,gáz (alap dolgok az ellátásához) akkor igen,elvehetik.Ki fog menni a védőnő megnézni mindent,és ha nem találja rendben a dolgokat akkor azt a gyereket másnak szülőd..

Ha nem javul a helyzet nincs is értelme erre szülni,nem a védőnőtől vagy attól kell félni,hogy elveszik,az a jobbik eset ilyen helyzetben egy babának.

Attól,hogy nem fogod tudni felnevelni,mert még egy 10.000 forintos áram számla is meghaladja a képességeid.Dolgozni? Apuka?

Ezt így rohadt nagy felelőtlenség bevállalni,ne csessz már ki szerencsétlennel,hogy így kelljen felnőnie..

2022. júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

9 hetes voltam, amikor kijött házhoz a védőnő környezettanulmányra. Konkrétan el is mondta, hogy erre azért van szükség, hogy meggyőződjön róla, hogy van tető a házon, áram meg víz, illetve hely a babának. Tudta, hogy új építésű házba élünk, még is muszáj volt kijönnie.


Persze ahogy hallom, máshol csak később mennek ki a védőnők, nagyobb, terheltebb városokban lehet, hogy ki se mennek, csak a szülés előtt közvetlenül.

2022. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,csak szülés előtt és után jönnek például nálunk (BP13).Az első alkalommal a baba születése után házi orvos is jön :)
2022. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Ha már most ilyen gondom vannak és véletlen terhes vagy inkább a műteten kellene elgondolkodni.

Én nyomorba tuti nem szülnék gyereket.

2022. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó vagyok

Ha viszont most költöztetek egy új otthonba ahol még az áram nem adott én kérek elnézést. Nem egyértelmű a helyzet amit leírsz

2022. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem az volt a baj hogy nem tudtuk fizetni a villany számlákat nem csak azért nem lehet áram valahol hanem valamilyen módon egy részen le égett teljesen a kábel redszer és inkább mindenhol kicseréltetjük az a biztos!

És énis dolgozom a pàrom is és a szüleim is szoval lenne segítség mindenhogyan

2022. júl. 13. 17:58
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nyílván más helyzet.Mi bőven felújítottunk mikor 37 hetesen úgy döntött,hogy ő most csatlakozik a buliba.:D
2022. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!