Baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még semmi se biztos csak ez csak egy feltételezés

Az otthonunkba perpillanat nincs áram mindenmás van! Fűtés,víz mindent tökéletesen megtudunk oldani

Csak arra kell vàrnunk hogy engedélyezzék hogy újból vissza köttessük az áramot

Arra is megvan a bizonyos összeg a szakember is

Még nem biztos de lehetséges hogy teherbe estem (orvoshoz majd 2hét múlva tudok menni) ilyen esetben elveheti tőlem a gyámhatóság a gyermeket?

A házunkkal sincs semmi gond ezen kivül nincs az összeomlás szélén tisztaság van a körülmények más esetbe teljesen rendben lennének!



2022. júl. 13. 06:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Sok okos!Nem azt írta,hogy nem tudják fizetni,sztem felújítás ilyesmi!Következő nem rég szültem,a gyerekorvos és a védömö is veleszarik mindenbe,annyira félnek a covidtol hogy kise jönnek!
2022. júl. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
ha csak áram nincs, de van szépen babaszoba, kiságy, tiszta ruha, megoldható a melegvizes fürdetés, tisztaság van, akkor nem veszik el a babát. Amúgy több mint fél év alatt meg visszakötik az áramot, ne aggódj már most ezen.
2022. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mire megszületik fogják engedélyezni és lesz áram. Én a másodikat várom jelenleg nincs nálunk se áram se víz se gáz. Sőt fürdőszoba se konyha még burkolva sincsen. A tető most készül. Ja az lemaradt hogy épp felújítjuk a házat és jelenleg nem is ott lakunk. Ilyenért nem vesznek el gyereket… meg ha pont áramszünet van mikor kimegy a védőnő akkor sem veszik el. Mondjuk nem tudni mi lesz itt augusztus után lehet se áram nem lesz se gáz
2022. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 NTBS ***** válasza:
Nem lesz baj.
2022. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!