Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos Menotesztre küldött....

Az orvos Menotesztre küldött. Igazából most nézem hogy az terhességi teszt, ez ugyanaz mintha otthon csinálnám?

Figyelt kérdés

A doki nem részletezte, biztos sietett, de akkor ezek szerint nem kell vizelet mintát beküldenem? Itthon is van teszt, így könnyebb lenne itthon megcsinálni.


Bár nem tudom mit láthatott ultrahangon, mert párommal nem szeretkeztünk már 5 hete és azóta kétszer is megjött (tegnap másodjára). De a kérdés mégis az lenne hogy ez ugyanaz a teszt vagy valami speckósabb? Nézni akarja vajon a lapon felsorolt dolgokat? Vagy jó ha itthon tesztelek?


2021. dec. 19. 20:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

A menoteszt bármilyen sima terhességi teszt, amit magadnak is meg tudsz csinálni. Csinálnak ilyet azt hiszem orvosnál is, de én biztos nem mennék be emiatt, ők is csak azt tudják csinálni, mint te.

Szeretnétek babát?

2021. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Egyes, akkor ezek szerint egy itthoni teszt is azt jelenti... Most csináltam meg és van egy halvány vonal de ez lehetetlen.
2021. dec. 19. 20:53
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most gyorsan utána is néztem és mindenhol ezt találtam. Lefotózod a tesztet?
2021. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Szerintem beviszek mintát egy rendes orvosi tesztre mert ennek nem hiszek. Pedig drágább fajta teszt. Olyan hqlvány hogy alig látni de 5 perc után már egyértelműen halvány vonal van mellette. 5-6 év múlva akarok csak gyereket...
2021. dec. 19. 20:58
 5/29 A kérdező kommentje:
3-as lefotóztam de nem tudom hogy kell feltölteni képet netre. Keresek googleban ugyanolyat amilyen ez és beszúrom a linket.
2021. dec. 19. 20:59
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kepkuldes.com működni szokott, de jó hasonló is.
2021. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Kepkuldes.com


Tiédet mutasd nem netről

2021. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Sajnos ehhez tényleg hülye vagyok, még a linket sem akarja kijelölni. :(

Találtam egy oldalt viszont ahol a második kép ugyanolyan, még a teszt márkája is. Így látjátok esetleg? Ha beírjátok böngészőbe:


kisviragszuletik.blogspot.com/2016/01/?

2021. dec. 19. 21:25
 9/29 A kérdező kommentje:
Ez pozitív? Mert tényleg lehetetlen, most is ömlik belőlem a vér és erős antibiotikumot is szedek méh és petefészek fertőzésre és cisztára...
2021. dec. 19. 21:27
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]


#1 vagyok, nekem ilyen volt a nemvárt napján és 5+0 hetesen. Akár lehet baba, ha a gyógyszereidben nincs hcg. Mindenképp menj vissza majd az orvoshoz. Tényleg fura, hogy kétszer megjött, de kis eséllyel bármi megtörténhet.

2021. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!