Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos Menotesztre küldött....

Az orvos Menotesztre küldött. Igazából most nézem hogy az terhességi teszt, ez ugyanaz mintha otthon csinálnám?

Figyelt kérdés

A doki nem részletezte, biztos sietett, de akkor ezek szerint nem kell vizelet mintát beküldenem? Itthon is van teszt, így könnyebb lenne itthon megcsinálni.


Bár nem tudom mit láthatott ultrahangon, mert párommal nem szeretkeztünk már 5 hete és azóta kétszer is megjött (tegnap másodjára). De a kérdés mégis az lenne hogy ez ugyanaz a teszt vagy valami speckósabb? Nézni akarja vajon a lapon felsorolt dolgokat? Vagy jó ha itthon tesztelek?


2021. dec. 19. 20:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20, nem én mondom, a kérdező írta az előző kérdésében. Két napja még biztos volt benne, hogy nem zabad tesztelni, mert úgyis álpozitív lesz, most meg előadja itt, hogy a szentlélektől terhes. Nézd meg az előző kérdését, nevetséges.
2021. dec. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

#17 tegnap néztem utána mi az a menoteszt, azért raktam fel a kérdést. Ui: mi az hogy megint te? Ennyire unatkozol hogy egész nap fenn vagy az oldwlon és hasonlítgatod a kérdéseket? Nem rosszból, de mivel te is támadtál ezért én is visszatámadok és véleményem szerint szánalmas hogy ennyire nincs életed. Továbbá a másik kérdésben nincs egy kép sem... Nem értem milyen kamugép van itt Sherlock.

#19 látom az idézés az megy, főleg kiragadni valamit olyan szövegkonteksztusból ami nem is ide tartozik. :D

2021. dec. 20. 11:37
 23/29 anonim ***** válasza:

kérdező, azért hadd emlékezzek már rá, hogy két napja mit olvastam... ehhez nem kell egész nap itt lenni.


És de, ide tartozik, mert aikor ott megkérdezték, miért nem tesztelsz, az volt a válasz, hogy azért, mert az most nem megbízható az abortusz miatt.

Érdekes, mégis teszteltél, mert már megbízhatónak tartod.

És nem igaz, hogy tegnap néztél utána, mert ott is menotesztről beszéltél, hogy kért az orvos, és később írtad is, hogy ki fog derülni a teszt miatt, van-e terhasség.


Szóval elég ciki, hogy én jobban emlékszem arra, mit hordtál össze, mint te magad...

2021. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Na figyelj. Tegnap este elővettem a papírjaimat és rágugliztam mi az a menoteszt, mert tegnap kezdtem tervezni a mai napomat, atyaég hogy ennyire részleteznem kell nevetséges... Láttam hogy az terhességi teszt magyarul. Ne mondd már meg nekem hogy mit tudok és mit nem, hadd tudjam már jobban oké? Tegnap teszteltem mert volt itthon egy tartalék. Halvány pozitív lett, de mint fentebb is írták az valószínűleg a ciszta miatt lett pozitív. Érdekes hogy szöveget értelmezni nem tudsz annak ellenére hogy olvasod. Nem hordok össze semmit. Nem is értem akkor mire való az oldal ha rögtön jön valaki kötekedni. Itt megmondták kedves válaszadók hogy otthoni teszt is ugyanaz mint a menoteszt. De azóta már egyszerű vizeletleadásra küldtek, ami tartalmaz hormonvizsgálatot is.


Ma vittem a leleteimet, meg a pozitív tesztemet, de most nem látott terhességre utaló jelet és azt mondta hogy nem vagyok terhes annak ellenére hogy a teszt halvány pozitívat jelzett. :) Az uh-n ugyanúgy ott volt valami, de azt mondta hogy szerinte az nem az, bár jó lett volna megtudni hogy akkor mi. Vérvételre holnap megyek, meg azt mondta hogy azért végezzek vizeletvizsgálatot mert az kijelzi a hormon mennyiséget is. Kértem időpontot még ezévre is mert úgy tűnik nőtt a cisztám.

2021. dec. 20. 11:53
 25/29 A kérdező kommentje:

Kedves giggggg! Köszi a privátodat amiben megfogalmazod az értelmi szintedhez illően a másikról alkotott véleményed. "HAzud, hülye liba vagy, inkább ne szaporodj."


Neked is szép napot. Hasonlóakat kívánok neked is. :)

2021. dec. 20. 11:57
 26/29 anonim ***** válasza:
84%

Legalább olyant állíts, ami nem ellenőrzihető, mert csak nevetségessé teszed magad.


Ezt írtad: De tényleg mindegy, januárban kiderül minden. Jövőhéten meg hogy mi van bennem, terhes vagyok-e


Tehát tudtad, hogy a menoteszt a terhességet mutatja ki, mert végig azt pofáztad, hogy arra kell menned laborba.

Utálom a fajtádat, mert az ilyen idióta trollok miatt akinek tényleg komoly a kérdése, már kb senkinek nincs kedve segíteni.

2021. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Ez már tényleg siralmas amit itt leművelsz xDD. Nem érdekel hogy neked mi igaz meg mi nem, szerencsére mielőtt megjelentél és nem segítő szándékkal ahogy azt állítod, már szerencsére segített olyan aki nem egy kötekedő majom. Össze vissza hablatyolsz, nem is regáltál azokra a dolgokra amivel konkrétan megcáfolom a feltevéseidet, honnan szedted azt hogy a másik kérdésben van link beszúrva? Miről? De te jobban tudod igaz, hogy én mit tudok. Még arra is volt időd hogy szövegeket másolj hogy a nagyközönség előtt (akik le se szarják mert nincs jelentősége) igazold hogy TE JOBBAN TUDOD. De figyelj, én meg a hozzád hasonlóakat utálom. Jobb hogy ezt közöltük egymással? Nekem nem lett jobb, de remélem te jobban vagy.

Kötelező igazolnom az anonim tevékenységeimet mert te azt akarod, és erről magyarázatot kell készítenem hogy mit miért, és hogyan gondolok. 👍

Ezen lovagolni már olyan mintha egy gyerekkel vitatkoznék. A másik kérdés terhességi tesztről és még két tesztről szól. A kettőből az egyik a roma teszt. Szóval marad egy amit te nem vettél figyelembe. Ez menotesztről szól amiben érdeklődök hogy ez terhességi tesztet jelent e, mert én a köznyelvén ismerem. :D Vágod? Látom nem.

2021. dec. 20. 13:34
 28/29 anonim ***** válasza:

kérdező, adja az ég, hogy ne legyél terhes, mert nem kívánok ilyen anyát egy gyereknek nem.

És akkor én nem is olvastam a másik kérdésedet, pedig látom, volt ezek szerint.

2021. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
31%
28 - as hogyan lehetsz ennyire gonosz ember hogy ezt kivánod egy ember társadnak? Hát nem szakad le a pofád te vipera?
2021. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!