Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos Menotesztre küldött....

Az orvos Menotesztre küldött. Igazából most nézem hogy az terhességi teszt, ez ugyanaz mintha otthon csinálnám?

Figyelt kérdés

A doki nem részletezte, biztos sietett, de akkor ezek szerint nem kell vizelet mintát beküldenem? Itthon is van teszt, így könnyebb lenne itthon megcsinálni.


Bár nem tudom mit láthatott ultrahangon, mert párommal nem szeretkeztünk már 5 hete és azóta kétszer is megjött (tegnap másodjára). De a kérdés mégis az lenne hogy ez ugyanaz a teszt vagy valami speckósabb? Nézni akarja vajon a lapon felsorolt dolgokat? Vagy jó ha itthon tesztelek?


2021. dec. 19. 20:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
az xepil teszteken kicsit kivehető a masodik vonal helye akkor is ha negativ, de ha jobban megnezed akkor maga a vonal helye feher, es csak a ket oldalan rozsaszines.
2021. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy benne, hogy pozitív, akkor még ezt találtam neten. A petefészek-ciszták terhesség nélkül is képesek hCG-t termelni. A hormont a vizeletben detektálják, és hamis pozitív eredményt adhat a terhességi teszten.
2021. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

#11 maga a vonal egésze halvány rózsaszín. Pisilés után egy perccel nem volt még semmi, mondom akkor jól van, aztán igaz szemüveges vagyok de láttam második vonalat. Most megnéztem újra és egy leheletnyit sötétebb lett...

#12 remélem hogy ez a helyzet, nem szedek HCG hormontartalmú gyógyszert. Párommal nem is szeretkeztünk 5 hete és azért mert azóta vérzek. Két erős vérzés között volt pecsétlő vérzés, mint utólag megtudtam ez a fertőzés és ciszta miatt. A doki azért kért tesztet mert ő sem tudta megmondani hogy terhes vagyok-e mert valamit látott a monitoron de ténxleg nulla az esélye hogy terhes legyek vagy leszállt a szentlélek mert ilyen nincs. :(

2021. dec. 19. 21:43
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg pár nap múlva csinálni még egy tesztet, ha erősödik, akkor valószínűleg tényleg baba, ha nem, akkor lehet, hogy tényleg csak a ciszta. Kívánom a legjobbakat!
2021. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
hat akkor van hcg, de mit mondott a doki? mikor kell visszamenned?
2021. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Csak január 6-án. :( Egész évben idegeskedhetek. Addig mondta hogy menjek vérvételre a ciszta miatt és csináltassak terhességi tesztet... Jővőhéten leadom a kórházba a vizeletet, ők jobban meg tudják nézni.
2021. dec. 19. 21:50
 17/29 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Megint te? Érdekes, itt még tudtad, mi a menoteszt.

2021. dec. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
A másik kérdésben még tudtál képet feltölteni, kamugép...
2021. dec. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Idézet az előző agymenésedből:


Szerinted mutat egy terhességi teszt valós eredményt ha még mindig vannak terhességi tüneteim? És nem ürült ki az előző adag HCG hormon? Nem! Meg amit nem lát a doki UH-n szerinted egy teszt megállapít? Nem ad valós eredményt.

2021. dec. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nálam bizony volt olyan hogy a dokim megvizsgált és azt mondta nem vagyok terhes!Azt is mondta hogy azért elküld vér és vizelet vizsgálatra és lám pozitív eredményt mutatott 🤷‍♀️

2021. dec. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!