Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeket kérnék! ELVILEG...

Othetes kérdése:

Véleményeket kérnék! ELVILEG dpo 6-on vagyok ma… hcg otthon végezhető vérteszttel teszteltem. Lehetséges lenne? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dpo 6-on vagyok ma elvileg, csináltam egy terhességi vér tesztet (itthon végezhető), az első kép teszt elvesztése után 5 perccel készült, itt még csak negatívba latszodott kamerán keresztül, de én mintha láttam volna már akkor is a csíkot… a második kép teszt készitése után 2 órával készült… itt már negatív nélkül is látszik szépen, igaz ez lehet szaradasi csík is…

Tegnap volt halvány barnás folyasom és a petefészkem felől ereztem szurkalasokat…

Nem beszélek be semmit… csak kicsit turelmetlen vagyok. leoltani nem kell megértem ha ertelmesen el van magyarázva valami. Mult hónapban volt egy kémiai terhességem 😞

Most meg várjuk a karácsonyi ajándékunkat. 😍


Ui: nem első gyerek 😂



2022. nov. 24. 13:23
 1/10 A kérdező kommentje:
2022. nov. 24. 13:24
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Szerintem ne éld bele magad. A 6. dpo-n még talán a beágyazódás tart. Ha nem bírod kivárni a nemvárt napját, akkor 4-5 nap múlva tesztelj egy 10-es tesztel.

Drukkolok!

2022. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

"Nem beszélek be semmit…"

Pedig de. Szerintem negatív a teszted, főleg így negatívban. De ezen semmi csodálkozni való nincs. 6. dpo-n nincs az a teszt, ami kimutatná, tekintve hogy addigra még a beágyazódás sem történt meg. Márpedig hcg csak utána van. Hogy követted az ovudat? Nekem például a kémiai terhesség után 4-5 nappal a megszokottnál később volt az ovulációm, a 18-19. napon. Ovu után egy héttel volt beagyazódási vérzés, és utána 3 nappal már halvány pozitív volt a 25-ös teszt. Szerintem csinálj új tesztet 3 nap múlva.

2022. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Igazán nem akarlak leoltani, se bunkó lenni, de ennek annyi értelme van, mintha szex után tesztelnél rögtön. Nem leszel jobban terhes akkor sem, ha 6. dpo-n tesztelsz, sőt, ha elkezd beágyazódni, és aztán megszakad, és kémiai terhesség lesz a vége, akkor szerintem csak rosszabb az egész, mert arra számítasz, hogy terhes vagy, aztán megjön.
2022. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez totál semmi. Ez negatív. Kár szerkesztgetni, agyalni rajta.

A biosz könyvet csapd fel inkább, hogy hol mi tórténik a ciklusodban.


Johogynem szex után 3 órával pozitív 🤦‍♀️

2022. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A stílus maga az ember, csak ennyit mondok! :)

Köszönöm a válaszokat

2022. nov. 24. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Meglepően normális valaszokat kaptál ahhoz képest, micsoda agymenés ez az egész kérdés... 6. Dpo-n tesztelsz, aztán 2 óra múlva fényképezgeted, negatívba szerkeszted a képet, és senki nem oltott le pedig egy értelmes mozzanat nem volt ebben a kérdésben.

6. Dpon nincs az a teszt ami kimutasson egy terhességet ami még el sem kezdődött.

Inkább írj a Jézuskának azzal zobbre mész.

2022. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Szia!, megmutatod kérlek szerkesztés nélkül?
2022. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez negatív,és ha terhes leszel most, akkor is rendben van,hogy még negatív.A 6.DPO-n még be sem ágyazódott,nincs hcg a vizeletben.Teljesen felesleges kör volt.Ha késik, akkor tesztelj.Addig felesleges.
2022. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ójajj. Ha a tesztet negatívba kell rakni, hogy lásd a második csíkot az biztos nem pozitív (még). Én is rá voltam pörögve anno, de ennyire sose voltam beteges. 6.dpon még éppenhogy elkezdett beágyazódni. Ha megvan a beágyazódás akkor kezd el hcgt termelni a szervezet. Arra reagál a pisis teszt is. Szóval felesleges home made vérteszttel szórakozni,nem leszel tőle terhesebb. Ha kíváncsi vagy ennyire, akkor menj el a synlabba egy béta hcgre! Annak is több értelme van, mint ide rakosgatni fel a negatív tesztjeidet. Ha sikerült is, ilyen korán még semmilyen formában nem kimutatható. A hcg nem a megtermékenyítéstől kezd termelődni, hanem a beágyazódástól.
2022. nov. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!