Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik: Mivel tudjuk támogatni...

Lombik: Mivel tudjuk támogatni/segiteni a beágyazódást?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt volt a beültetés, mire érdemes oda figyelni? Honnan fogom tudni hogy sikeres volt a beágyazódás? Mivel tudom támogatni azt hogy sikeresen végkimenetelü legyen?


ez az első lombikunk és tapasztalokra lennék kiváncsi.


- kinek hanyadikra sikerült?

- beültetés után mikre figyelt, mit evet ivott?

- mikor jelzett először a teste hogy rendben mennnek a dolgok a kicsivel?


34/N


okt. 9. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Beültetés után mentem, hazavittem a férjem a balesetiről, akit medencetöréssel operáltak, kiszedtem az autóból (szó szerint), kb beraktam az ágyba (szó szerint)... Amelyik baba maradni akar, marad is.
okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudsz rá hatással lenni. Vannak dolgok, amiket ajánlott kerülni, de a beágyazódást segíteni nem tudod. Tök mindeg, hogy mit eszel vagy iszol.
okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Első lombik nem sikerült úgy, hogy otthon filmet néztem és festegettem teljes nyugalomban.


Utána spontán terhes lettem úgy, hogy 11. dpo-n söröztem, 12.dpo-n élményfürdőbe voltunk, óriás csúszdáztam és 40 fokos gyógyvízben voltam, amibe terhesen be se szabad menni. Semmi jelzés nem volt, maximum megérzés, az meg annyiszor becsapott, hogy el is hessegettem a gondolatot is, hogy épp akkor sikerült volna. Azóta 10 hónapos a nagyfiú.


Nem ezek számítanak. Szokták mondani, hogy el kell engedni. Szerintem a gyerek utáni vágyat nem lehet elengedni, de azt igen hogy olyan dolgokra próbáljunk befolyással lenni, amire nincs befolyásunk. Arra van, hogy lombikra menjünk, arra van, hogy egészségesen étkezzünk, amennyire lehet boldognak és kiegyensúlyozottnak érezzük magunkat. Arra nincs, hogy a beágyazódás megtörténik vagy sem, hogy ez most sikeres lesz vagy sem, ennél kell átadni magunkat annak, hogy "lesz ami lesz".

okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz hatással lenni rá sajnos. Nem így működik sajnos. Külföldön volt a beültetés utána hazautaztunk. Külön ki is emelték nem kell túlpihenni az nem segít. Másnap nagyon fáradt, gyenge voltam és a férjem is mondta brutál sápadt vagyok. Azt hittük elkaptam valamit. Ez tartott 3 napig, de sétálni eljártunk a friss levegő segített kicsit, bár sokszor le kellett ülni nagyon fáradt voltam. A baba azóta megszületett.

Kitartást és tedd azt ami jól esik! Ha pihenno akarsz pihenj, ha sétálni akarsz sétálj stb. Azt tedd ami jól esik és próbálj ne ráfeszülni bármennyire is nehéz.

okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!