Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is szúrt a petefészke...

Másnak is szúrt a petefészke beágyazódás előtt?

Figyelt kérdés
Ovu teszt miatt tudom hogy vasárnap volt lh csúcs, elvileg van rá esély hogy megtermékenyült a petesejt. Tegnap kicsit kertészkedtem (volt benn kb 10 perc ásás is de nem kemény földben és csak felszín mozgatás) kis őszi termény ültetés. Az egész kb 45 perc volt. Viszont este el kezdett szurkálni lent a méh petefészek környékén, meg fájt a derekam. Nem vészesen de jól érezhetően. És ez ma is van, nem folyamatos néha bele bele szúr enyhén. Volt most nyáron kórházi missed ab om . Annál az elején nem volt ilyen szurkálás. Lehet nem kellett volna kertben dolgozni? De hát még be se ágyazódhatott. A kisfiamnál 5 éve nem volt ilyen szurkálás ott csak onnan tudtam hogy terhes vagyok hogy nem jött meg.
ma 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez semminek sem a jele.

Majd akkor lehetsz biztos ha most sem jön meg és pozitív lesz a teszted.

Nekem kb hetente vannak ilyen szurkalasok, mégsem vagyok soha terhes.

ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent a hasszurka. Sokan mondják, hogy bizony ők ezzel érezték, hogy megtermékenyült a petesejt, de ez hatalmas hülyeség. Az ember, mikor gyereket akar ki van elezve minden apró jelre. Tudom, mert en is ilyen voltam. Volt hasszurka is, női megérzés, stb. Egyszer sem voltam terhes. Mikor az lettem végül, semmi jele nem volt, csak nem jött meg.
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hányszor volt ilyen! Abból 1x lettem terhes(vetélés lett😢)

A megszületett gyerekemnél pont nem volt.

ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is az érdekel hogy terhes lettem e, mert az kiderül legkésőbb 2 hét múlva, csak hogy rosszat nem tehettem a kerti munkával.
ma 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen rosszat tehettel ha még azt se tudod ossze-e jöhetett egyáltalán a gyerek?
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4! Gondolkozz! Akkor rég kihaltunk volna. 100 éve a nők olyankor földeken dolgoztak(nem is értek rá nézegetni, hogy szúr-e a petefészkük.😂)Kb.8-10gyereket szültek.
ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!