Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. Dpo-n vagyok. Nagyon...

8. Dpo-n vagyok. Nagyon halvány pozitív tesztem van. Szerintetek baba vagy nem?

Figyelt kérdés

Mensi előtti nap szoktam puffadni, alhasi fájdalmam nem igazán szokott lenni csak mensi első napján.

Most viszont van alhasi fájdalmam, puffadok még a semmitől is, derekam eléggé fáj.



ma 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy 8. DPO? Ilyenkor még nem szokta mutatni a terhességi teszt, inkább 9-10 DPO-tól mutatja.


Mivel követted az ovulációt, honnan tudod, hogy azóta 8 nap telt el?


Ismételd meg 2 nap múlva a tesztet, az a biztos. Ha erősödik a terhességi teszt, az szuper. De még csak halkan reménykedj kérlek, mert még bármikor megjöhet a menstruáció, és akkor nagyot fogsz csalódni, ha csak kémiai lesz. Ezért tanácsolják, hogy csak a menstruáció elmaradása után teszteljük. Nyugi, én is teszteltem már előbb, én sem bírtam ki ezt a tanácsot...

ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közel se biztos, mert a telefonomon vezetek egy ilyen naptárat. De hát a szervezet az kiszamíthatatlan sokszor.

De köszönöm a válaszodat😊

ma 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Ó, akkor minimum 10-11 DPO vagy. A telefon alkalmazások az ovuláció idejében 90% mellélőnek.


Nem lehetsz 8 DPO-n, akkor még nem mutatja ki, előbb volt az ovulációd minimum 2 nappal, mint ahogy a telefon tippeli.


Tesztelj újra 1-2 nap múlva, ugyanolyan teszttel, ha erősödik, szuper :) Drukkolok!

ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És valóban nagyon halvány pozitív, vagy csak te akarod azt belelátni?

(Nem 1x láttunk itt hómező tesztet amire a kérdező állította, gogs pozitív)....

ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as köszi a kedves válaszodat😊

Tesztelek majd 2 nap múlva mindenképp

ma 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!