Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » David ovulációs teszt pozitív...

David ovulációs teszt pozitív vagy még nem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


ma 17:07
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ilyen megszáradva

ma 17:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szerintem pozitív,az enyém halványabb volt és sikerült a baby♥️

Szurkolók🤞

ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből sajnos nem lehet megmondani. A holnapitól függ, ovulációs tesztet önmagában nem lehet elemezni. Ha a holnapi halványabb lesz, akkor igen, a mai volt a legerősebb. De lehet, hogy a holnapi még erősebb lesz, előre nem lehet tudni.


Amikor a legerősebb, onnantól 24-36 óra a repedés, a petesejt kiszabadulása. Ha a mai lesz a legerősebb, holnapi már halványabb, akkor holnap valamikor/holnapután reggel reped. Ha a holnapi erősebb lesz, értelemszerűen a repedés is tolódik.


Ma mindenképpen legyetek együtt, ha tudtok, meg holnap is.

ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Dejó :) Aranyosak vagytok,köszönöm:)

Próbálkozunk mindenképp,és holnap is tesztelni fogok

ma 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt még a kontroll csík erősebb, de nem tudni neked ez az erősség e az lh csúcs. Holnap kiderül.


Nálam néha volt ilyen ciklus, mikor két napig volt pozitív, vagyis pozi gyanús. Az első nap lassan jelent meg a teszt csík és tényleg lassan lett egyforma a két csík, kb száradás után. Második napon viszont aránylag gyorsan lett egyforma a két csík, kb 2-3 perc alatt. Innen is tudtam, az a valós pozi.


Egyébként mi most úgy jártunk sikerrel, hogy a pozigyanús napon voltunk csak együtt, utána nem is tudtunk...kicsit elkenődtem, hogy másnap lett igazán pozitív....de így is bejött :)


Hajrá nektek!

ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok kedves utolsó,és köszönöm a válaszod :) Holnap kiderül,mindenképp jelzek

❤️

ma 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!