Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovulációs teszt napom...

Pozitív ovulációs teszt napom van,de nem emelkedett a hőm. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Ma reggelre kifejezetten esett egy két tizedet a hőm,pedig ma van ovum. Most csináltam reggel 6kor tesztet és már most majd leugrik a 2. Csík annyira erős. (Éreztem a szurkálást, pedig csak délután szoktam tesztelni)

Ez normális lehet?

(Mellékes tényezők, hogy nagyon keveset aludtam és nagyon rosszul,úgy olvastam,hogy ez is számít (?) )


júl. 8. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít. 4 ora folyamatos alvás után van ertelme mérni. Második gyereknel ezért nem szokott működni a hőmérőzés.
júl. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ez nem volt 4 óra folyamatos,annyit aludtam összesen és nagyon sokszor felébredtem sajnos.

Remélem,hogy csak ez az oka tényleg.

Gondolom holnapra egy jó alvás után reggel akkor fent kéne lennie egészen menstruációig,ugye ?

júl. 8. 07:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mielőtt hőmérőzni kezdesz, miért nem nézel utána, hogy mit is kellene látnod?

A hőmérőzésnél nem ovukor megy fel a hő, hanem utána.

júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alváshiány miatt értékelhetetlen, de egyébként ovu napján pont csökken kicsit a hő és csak utána megy fel.
júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána jobban ennek a témának.


1. Ovu után megy fel a hő.

2. Az LH teszt még mindig NEM az ovulációt mutatja, hanem az LH csúcsot, amit 12-24 órán belül ovuláció követ (jó esetben).

júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!