Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt sokáig “pozitív”?

Ovulációs teszt sokáig “pozitív”?

Figyelt kérdés

Közel 1 éve tesztelek minden ciklusban. Tudom, hogy milyen az amikor pozitív, és azt is tudom, hogy nekem csak 1 napig szokott pozitív lenni. Viszont ebben a ciklusban is mint szokás szerint a 6. Napon kezdtem el tesztelni. Akkor nagyon-nagyon halvány volt még, majd a 8. napon elkezdett erősödni, a 9.napon lett a legerősebb, és azóta minden este ugyan olyan erős mindkét vonal. Ebben a hónapban a mensi után (ami 4 napig tart) volt még majdnem 1 hétig barnázásom, volt már korábban is, de nagyon ritkán, és sosem tartott 1 hétig. Aggaszt, nem tudom mitől lehet ez, hogy ennyi ideig ilyen erős az ovutesztem.


[link]


Volt, hogy egy nap csináltam 2 tesztet, azért van ennyi. Ma volt a 17.ciklusnap. A tipikus ovulációs görcsöm (tudom, 1,5 éve próbálkozunk, tudom milyen) a 12.ciklusnapon volt, 5 napja. Mégis mitől ilyen erős ennyi ideig a teszt? Mitől lehet?


aug. 9. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már én vagyok álmos, de én csak alulról 4-et látom max pozitívnak, az összes többi halványabb.
aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kimondottan pozitív. De ennyire erős (és tényleg pozitív) max 3 napig szokott lenni. Nekem viszont már több mint egy hete ilyen erős.
aug. 9. 23:15
 3/17 anonim ***** válasza:
1# én is ugyan így látom. Szerintem is az pozi a többi halványabb. De lehet nálam is az álmosság játszik a látásommal.
aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Figyeld tovább....

A folyamatosan erős lh teszt akár pcos gyanúja miatt is fennállhat.

Bár szerintem is az alulról a 4.pozi teszt.

Nekem volt,hogy három napig is pozitív volt,és a 4.nap repedt meg... (Uhval követve volt)

aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De azért furcsállom, mert soha nem volt még így. Szeptemberben elsz 1 éve, hogy lh tesztelek minden ciklusban. Olyasmi, vagy halványabb szokott lenni mint az első teszt, végig pl a 10. ciklusnapig, 11. nap este hirtelen erősebb lesz (kb mint az alsóbb tesztek), 12.nap pozitív, 13. nap pedig szintén mint az első. Soha nem volt még ennyi ideig ilyen erős…
aug. 9. 23:32
 6/17 méhkirálynő válasza:
100%
Én majdnem két éve használok ilyen teszteket, és három-négy alkalommal körülbelül ugyanilyen tesztsort produkáltam. Az a tapasztalatom sajnos, hogy az ilyen hónapokban elmaradt az ovulációm, a tesztek azért maradtak hosszasan pozitívak, mert a tüsző több napon keresztül sem bírt megrepedni. Most júniusban is így jártam például. Ezek után természetesen a menstruációm sem jelentkezett a várt időben, abban a hónapban kimaradt. Viszont pár hét múlva egyszer csak "normális módon", egy napra erős pozitív lett az ovuteszt, és két hét múlva jött a menstruáció is, tehát minden visszatért a normális kerékvágásba.
aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem túl érzékeny neked ez a teszt. Nekem is volt olyan, többször is, hogy több napig pozitív volt, 3-4 v egy cikluson belül újra. Voltál/voltatok már bármi kivizsgáláson azon kívül , hogy másfél éve "szórakozol" az ovu tesztekkel?
aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem terhességet jelez az tuti , ha ebben reménykedsz. Sokan jönnek ezzel a jós teszt baromsággal, de hülyeség.
aug. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8: egy szóval sem mondtam, hogy terhességet jelezne nálam… nem is erre voltam kíváncsi. 1,5 év alatt rájöttem, hogy egyszerűbb venni egy 10-es tesztet, mint ezzel szórakozni…


#7: igen, voltunk kivizsgáláson. Nekem a progeszteronszintem alacsony, arra kaptam gyógyszert, meg valami másik fajtát is, ami úgymond beindítja a peteérést (bocsi ha nem jól írtam, nem Magyarországon élek, nem tudom az ottani kifejezéseket erre)

aug. 10. 07:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Bocsi, nem bántàsból írtam. Nekünk 9 hónap kellett , aztán elvételtem. 8 hónapot próbálkoztunk mire újra sikerült. (Persze összesen eltelt egy év).
aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!