Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor van peteérésem...

Most akkor van peteérésem vagy nincs?

Figyelt kérdés
A héten voltam orvosnál, aki azt mondta, hüvelyi ultrahangos vizsgálat után, hogy most hétvége vagy jövőhét elején lesz peteérésem. Direkt el is kezdtem az LH teszteket, de azok meg olyan halványok, hogy meg sem közelíti a pozitív értéket, most akkor kinek higgyek? Bár furcsállom az orvos megállapítását is, mivel 35-40 napos ciklusaim vannak és akkor még bőven több mint egy hét múlva kellene, hogy legyen ovulációm is.

júl. 13. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora tüszőt látott, nem mondta?
júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ovulációs tesztek mindig negatívak voltak, akkor is, amikor vérvétel mutatta, hogy volt ovuláció. Következő hónapban inkább kidobtam a teszteket és nem stresszeltem magam.
júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 babyboom567 ***** válasza:
Abban a hónapban lettem terhes amikor nem volt pozitív ovulációs tesztem.
júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ovulációs tesztet el kell találni. Nekem a 25-ös soha nem volt pozit, a 15-ös meg 5 napig is... 20-as mutatta csak szépen.


Én egyébként azt gondolom, nálad lehetnek gondok, mert 40 napos ciklusnál már nem is nagyon van tüszőrepedés. Lehet, hogy méret alapján meg kéne repednie, de nálad van valami hormon gond, és nem reped meg. Ezért nem nő mondjuk az lh szinted. És a doki mondjuk egy rövidebb ciklushoz látta a méretet. A doki jót mondott, jövőhét elejéig még akár lehet pozi teszted is, mert az lehet kedd is. Az lh meg nem úgy változik mint a hcg, nem fokozatosan növekszik, hanem akár hirtelen. Tesztelj tovább nyugodtan. A leleteden egyébként látszik mekkora volt a tüsző. 18-25mm- közt szoktak repedni. naponta másfél-2mm-t nőnek. Így belőheted, mikor kéne repedjen. Előtte kéne legyen pozi lh teszt, persze, csak, ha jó érzékenységűt használsz.



Egyébként felettem írták ezt a nem volt pozi lh tesztes terhességet :D Én is akkor lettem terhes mikor az is bizonytalan volt, hogy egyáltalán megrepedt a tüsző... pont voltam vérvételen, ahol még határon belül, de alacsony volt a progim, a hőgörbém a szokásosnál laposabb volt, lh tesztem is bizonytalanul volt pozi... el is engedtem a hónapot, aztán 10.dpo-n meg pozit teszteltem :) Elengedtem ugyan a hónapot, de aznap nagyon furcsán voltam, iszonyatosan megszédültem ebéd után és onnantól egész nap émelyegtem mint aki másnapos, ezért csináltam egy tesztet.


Szóval próbálj lazítani, és nem aggódni rajta :) Legyetek együtt kétnaponta a termékeny héten, vagy, most, hogy mondta a doki, hamarosan repedhet, mindneképp legyetek együtt, ennél többet nem tudtok tenni, a többit a természet eldönti.


Mielőbbi siekrt nektek :)

júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erdemes normalis minosegu tesztet venni mert ez a netrol rendelos 100 forintert nekem nem jott be..
júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Több orvosnál is voltam és mindent rendben találtak, nem első nőgyógyásznál jártam, csak azt mondják minden rendben van velem és a 35-40 napos ciklusaimra is az a válasz hogy nem mindenkinél lehet egyforma a ciklus. Na meg voltam már terhes csak sajnos vesztéssel ért véget és az meg a másik válasz, hogy ha sikerült teherbe esnem akkor semmi gond nincs velem. Egyébként sose tesztelek LH tesztel pozitívat, lehet én rontok el valamit vagy nem tudom.
júl. 17. 05:22
 7/7 anonim ***** válasza:
En dragabb minoseget rendeltem honapokig. Ami erzekenyebb is volt. Ekozbe volt egy honap amikor 114 forintos vackokat vettem es egyszerre teszteltem. Es amikor a jo minosegu pozitiv volt.. a gagyi halvany. Igazabol ultrahangon latszik ha megrepedt a tuszo.. egybekent en keso delutan csinaltam azonos idobe ugyelve ra hogy elotte 2 oraval ne igyak
júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!