Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napokon keresztül pozitív LH...

Napokon keresztül pozitív LH teszt?

Figyelt kérdés

2 hónapja kezdtem el LH tesztet használni, hogy jobban megismerjem a ciklusomat. Előző ciklusom 33 napos volt (átlagosan ennyi szokott lenni, néha 1-2 nappal rövidebb), ehhez pedig a teszt alapján 20-21. napon volt ovum. Mostani ciklusban a 20. napon mosolygott a digitális CB, utána következő napokban már negatív volt. Innentől számítva a 7. dpon ismét az ovukor jellemző tüneteim voltak, gondoltam csinálok egy ovu tesztet mert mi van ha mégis később repedt meg a tüsző erre ez is pozitív lett. Azóta 3 napja minden ovutesztem egyre pozitívabb. Kiváncsi vagyok volt e veletek ilyesmi. Késői ovum lenne és az első pozitív teszt nem azt jelezte ? Normális egyáltalán, hogy 3 napig folyamatosan pozitív a teszt?😅

Kezdő vagyok a témában tényleg így építő jellegű kritikákat várnék.

Ui.: egyébként ma vagyok 6. dpon, szombat körül esedékes a mensi

Csatolok egy képet a mai tesztről, hogy lássátok milyen.

[link]



jún. 18. 18:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsánat 9. dpon vagyok ma!!
jún. 18. 18:03
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez érzékenyebb mint a digitális CB? Mert akkor az szerintem inkább azt jelenti, hogy ez a facelle teszt neked nem jó, túl érzékeny.
jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzékenyebb, és nem voltatok együtt védekezés nélkül, hogy terhes lehess, akkor pedig vizsgáltasd ki magad PCO-ra.
jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A digitális CB is ilyen erős (mármint a csík), csatolok arról is képet. Nem facelle teszt amúgy hanem Müller saját márkás de nagyon hasonlít hozzá, valószínű ugyan olyan az érzékenysége is. PCO-m elvileg nincsen, nemrég voltam dokinál, nincsenek ciszták, rendszeres a mensim, pattanásos sem vagyok, nincsen fokozott szőrösödés sem. Voltunk együtt az előző pozitív tesztnél, tehát ovu előtt. A terhesség befolyásolhatja az ovu tesztet is?😳

Itt a mai digitális tesztcsíkja, ez is mosolyog már 3 napja 😅😅

[link]

jún. 18. 18:42
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy az ovu tesztet úgymond jóstesztként használják. Elvileg ott is egyre pozitívabb lesz, de nem tudom hogy hányadik dpo-tól "szokás" ez. Én nem szórakoztam ezzel.
jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Erről még nem is hallottam. Láttam a tájékoztatón, hogy terhesség esetén nem érvényes az eredmény, de nem gondoltam volna, hogy emiatt.
jún. 18. 18:53
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet terhes vagy
jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azta na mindenre gondoltam csak arra nem, hogy erre is utalhat. Köszönöm szépen a válaszokat. Ha esetleg nem jönne meg szombaton veszek egy rendes tesztet.
jún. 18. 18:59
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj, hogy mi lett :)
jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom, hasznos lehet másnak a sztori😁
jún. 18. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!