Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy valami nem oké...

Létezik, hogy valami nem oké a teszttel? Expect.

Figyelt kérdés

Expect műanyag teszteket vettem, nem azt a csíkot, hanem azt a műanyagot.

Időn belül kijött egy halvány csík a teszt részén, kezdtünk reménykedni, 2 nap múlva ugyanaz, se nem erősebb, se nem halványabb.

Vettünk Predictor-t (vagy hogy kell írni) az teljesen negatív lett. Elképzelhető, hogy az Expect-nek van ilyen kis turpissága, hogy időn belül is kijön halványan a második csík, de amúgy teljesen negatív?



tegnap 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet kémiai is... Mennyi idő telt el a 2. Expect és a Predi között? Lehet addigra ki is ürült az a kevés hcg.

Ha esetleg ugyanaz a nap volt, akkor lehet, hogy csak a pisi koncentráltsága volt más, ráadásul még 2 nap alatt sem kell feltétlenül nagyot erősödnie, hisz ha duplázódik is, mondjuk 5-ről 10-re, az még akkor is nagyon alacsony mennyiség egy 10-es teszthez... Amúgy két 10-es teszt sem ugyanolyan, hiába egyezik az érzékenység, mégis van, ami érzékenyebb (pl. Facelle szép "erős" csíkos szokott lenni viszonylag korán a többihez képest).

Hanyadik ciklusnapokon/DPO-n készültek a tesztek? Fotó esetleg?

ma 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az első teszt az mensi előtt 3 nappal készült, a másik kettő a mensi napján készült. Volt kémiai terhességem már 2 az évben, clearblue digitális poz 1-2 volt, majd 4 nap késéssel megjött, azt tudtuk akkor, hogy kémiai volt, 1 ciklust vártunk utána, majd ez a kémiai után a 2. hónapban volt.

facelle sajnos nem volt akkor, meg a közelünkben nincs Rossmann, rendelni meg nem éri meg 3 tesztet, plusz szállítási díj. :/


(Új vagyok, nem tudom hogy lehet fotót berakni:'))

ma 09:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel a predi negatív a nem várt napján, így sajnos biztos, hogy nincs terhesség.
ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, mivel van már egy gyermekem, őt a Predictor mutatta ki, most jut eszembe a mensi előtt 3 nappal, szépen majdnem olyan erős volt, mint a másik csík, de azóta megújult a predi, a régebbi "jobban" bejött :')


Most vettem megint egy Expect meg X-epil kéket, az Expect-et megcsináltam, de nem értem, mert a teszt rész most 10 perc után negatív, előtte meg fehér volta csík. Úgyhogy szerintem ez a hónap is bukó. Jó, van meg 3 napom, tudom, nem kéne előtte tesztelni, csak most akarok visszamenni dolgozni és ha baba van, nem tudok, mert nem biztos, hogy oda tudok visszamenni, ahonnan eljöttem, lehet olyan helyre tudnak visszavenni, ahol veszélyes anyagok vannak (kórházban dolgozom).

ma 09:40
 5/10 anonim ***** válasza:
ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ezek voltak azok, amiket először írtam.


[link]


Ez meg a mai, amit írtam, hogy fehér volt, majd 10 perc múlva az egész az.

ma 10:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek még halvány pozinak sem mondható.
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, akkor vettük a predit meg a clearblue digitálist, ami 1-2 írt, a predi meg negatív lett. Onnan tudtam, hogy oké, akkor ez nem jött össze.

Januárban vágtunk bele a tesó projektbe. Fiúnkkal 5 hónap alatt sikerült, nem tudjuk miért nem akar összejönni. Most járok orvostól orvosig mindent is, hormonok rendben vannak, ők se értik mi lehet a baj. Most utolsó reményünk a méhpempő megint. Fiúnk előtt is ettük, rá 1 hónapra, hogy elkezdtük lett pozitív a teszt, de az orvos azt mondta, hogy semmi köze nem volt hozzá, de szerintem volt... Ir-es vagyok, gyógyszert már rég nem kellett szednem, de valószínű újra kell, a doki azt mondta szülés után nem kell visszamennem, most másikhoz megyek, 200+ az inzulin, a cukorral semmi baj, szerintem ez is közre játszik. Azért örülnék, ha karacsonykor elmondhatnánk végre, hogy bővülünk :(

ma 12:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszert nem is szedsz, egyél úgy, mint mikor szedni kellett. 160g ch diéta, pici mozgás, és jönni fog a baba. Nálam is az IR a gond, nekem 180 körül van. Gyógyszert én se szedek, szobabicikliztem és igyekeztem ésszel enni, még nem diéta szerűen. Így is sikerült most a januári vetélés után. Nálam pajzsmirigy gond is van meg vérnyomás is. Az első gyerkőcünk 7 év után sikerült, most a kistesóra kb 3 éve várunk, de nem minden ciklusban volt esély a munka miatt. Így azt mondhatom aránylag könnyen sikerrel jártunk.



Szóval figyelj az étkezésre és ha tudsz iktass be heti 3szor legalább 30 perc mozgást.

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom a veszteségetek! :(

Ezeket igyekszem tartani, csak sajnos most kezdtük a bölcsit, migrénes időszakok jönnek, nem mindig sikerült úgy, ahogy szerettem volna, míg itthon volt 97%-ban sikerült ezt csinálni, most ez lecsökkent olyan 75-80%-ra. Mozgás most kicsit el lett hanyagolva, azt tudom, de így, hogy "szabad" a napom nagy része újra elkezdtem, remélem összejön és Nektek is!!! ❤️

ma 13:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!