Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltak másnak is vegyes...

Voltak másnak is vegyes tünetei a nem várt előtt pozitív végeredménnyel?

Figyelt kérdés

Keddre nem várom. Csütörtök délelőtt kezdődtek, csütörtökön volt egy kis ideig mindjárt megjön érzésem. Meg kicsit émelyegtem. Tegnap délelőtt már hosszabb ideig volt mindjárt megjön érzés és erősebb is. Már kicsit jobban émelyegtem és tovább is. Ma kicsit van csak mindjárt megjön érzésem szinte alig, de egész délelőtt émelygett a gyomrom és öklendeztem is. Meg nem jött. Ma reggel csináltam 10es tesztet, negatív lett. Tudom még korai volt.

Három napja nem tudok hason aludni mert érzékeny a hasam.

Másnak is volt ilyen? Van akinek pozitív lett az eredmény?

Volt egy missed abom, nem kergetek illúziókat, és nem éltem bele magam, csak tudni szeretném másnál is voltak ilyen vegyes és korai tünetek?


ma 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Volt, de nekem a teszt is pozitiv lett, amikor mar a tuneteim kezdodtek, menstruacio elott 4 nappal.

Hanyinger es szagerzekenyseg.

ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!