Lehet még pozitív?

Figyelt kérdés
Hétfőn lenne a menstruációm, most este csináltam egy X-Epil (25-ös erősségű) tesztet, ami negatív lett.

ma 18:47
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mensi előtt csak 10es erősségű tesztet használj, még az is halvány lesz, ha pozitív lesz. Mensi napjától ajánlom a 25öset.
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Simán lehet még pozitív hétfőn.
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Két nap kesesnel TIZES erősségű teszten alig derengett nekem a második csík..holnap meg pont 11 hónapos lesz a nagyfiam:) ebből kiindulva egy 25os tesztnek nagyon nem törvényszerű még pozitívnak lennie neked, akkor sem, ha sikeres volt a hónap. Drukkolok!
ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért szopatjátok magatokat? Ennek semmi értelme. Én mindig csak tízest csináltam reggeli elsőből, az is halvány volt. Kb.40ezres hcg volt vérben, amikor már majdnem egyforma volt a 2 csík. 10-es, reggel!

Épp etetem, 1 hónapos.

ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Ezt mire érted, hogy miért szoptatja magát? Nekem a 25-ös teszt mensi előtt 3 nappal már nagyon halvány pozitív volt mindkét terhességemnél. Nem összevissza szokott megjonni hanem 29 napra, szóval nem azért volt mert korábban volt peteeresem és ezt az is igazolta, hogy 40h2napra szültem mindkettő gyerekemet. Szoval lehet még bármi. 2 naponta kell tesztelni aztán majd lesz valami.
ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert lehet kapni 10-es tesztet és meg lehet csinálni reggel. Ha már valaki türelmetlen, akkor miért nem azt veszi? Több értelme van. Attól, hogy neked egyértelmű volt, menstruáció elmaradása előtt a 25-ös teszt nem első vizeletből 10-ből 9 terhes nőnek negatív lesz, 1-nek meg bizonytalan, olyan halvány.
ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok. Ma nekem délutáni pisiből negatív lett az x-epil,igaz nekem szombat/vasárnap kellene megjönnie és néhány napja már erős pozitívak a 10es erősségű tesztjeim. Viszont ma eléggé görcsöltem.
ma 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Persze.

Ezt most vegyük úgy, mintha meg sem csináltad volna. X epil jó teszt, de nem késés előtt pláne esti vizeletből. Még ha reggeli elsővel próbáltad volna, akkor is korai de így pláne.

ma 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!