Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek a nemvárt...

Van itt olyan akinek a nemvárt előtt erősebb hasszurkája meg görcse volt?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam hogy ezek normálisak és a beágyazódással járnak,de nekem kb 4 napja tartanak minden nap többször rövid ideig. Ma viszont reggel elég komolyan görcsöltem mintha most jött volna meg de nem jött meg. Reggeli előtt ma öklendeztem, de ez meg úgy tudom a6.héttől tünet

Tegnap óta nem tudok a hasamon fekve aludni (mondjuk ez ismerős korábbi terhességből) Hétfőre nem várom. Fogok csinálni nagy érzékenységű tesztet hétvégén, csak tudni szerettem volna hogy másnak is ilyen intenzívek voltak előtte a tünetek. Előző terhességem alatt nem volt ilyen, kb észre se vettem hogy terhes vagyok. Illetve ki mikor csinált a nemvárt előtt tesztet és milyen teszttel?


tegnap 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mentem orvoshoz, hogy azt hittem, ezek a késszúrás jellegű fájdalmak valami komoly nőgyógyászati problémát jeleznek, és soha nem lehet gyerekem. Az orvosnál kiderült, hogy valójában terhes vagyok, és ezek normális tünetek. Olyan 4-6 hetesen tapasztaltam, aztán elmúlt. A másodiknál nem emlékszem ilyenre. Minden terhesség más. :)
tegnap 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál én elvileg a 3. Hétben vagyok ha vagyok. Kicsit korábban mint te.

De akkor ezek szerint akár egy beágyazódási folyamat is lehet ilyen intenzív.

tegnap 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan, mint az első válaszoló! Kb az elmaradt menstruációkor, vagy előtte pár nappal! Szörnyen fájt, egy nap 1-2 alkalommal, de volt olyan, pont le voltam hajolva, amikor megtörtént, és nem bírtam felegyenesedni, csak pár mp múlva! Màr 3 éve volt, de még mindig emlékszem erre az èles fájdalomra!

Aztán abbamaradt, én szintén nem gyanakodtam terhességre, azt hittem, van valami nőgyógyászati bajom. Már készültem hívni a dokimat egy teljes körű vizsgálatot kérve, amikor pozitív lett a teszt.

Viszont a második terhességemnél nem tapasztaltam ilyet.

tegnap 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, akkor meglátom hogy mit mutat a teszt hétvégén.
tegnap 13:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!