Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes vagyok? A menstru...

Lehet terhes vagyok? A menstruációm időben jött meg, napra pontosan, viszont 6 nap helyett 4 napig tartott. Péntek volt az utolsó nap. Azóta nem kívánok semmi kaját és émelygek.

Figyelt kérdés
szept. 15. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Holnap csinálj egy tesztet. Ha terhesség okozza a tüneteket, akkor a teszt kimutatja. Bár mondom, mivel megjött, szinte biztos, hogy nem vagy az.
szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az első napon nagyon görcsöltem, a többin semmi. Nem fordult elő még ilyen. Én vagyok az aki 3 napig görcsöl, rengeteg van sokáig tart.
szept. 15. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megjött, tehát nem vagy terhes. Rövidebb ideig tartott, előfordul az ilyen.
szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha piros friss vér volt akkor valódi ciklus. Ha kevés és csak alvadt akkor lehet hogy nem valódi ciklus volt
szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb menstruáció normális. Ha volt menstruáció, akkor nem vagy terhes. Nekem volt, hogy 6 napos a mensi, volt hogy csak 4 volt. Nincs jelentősége.
szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, ha menstruáltál 4 napig, ami pénteken múlt el, ma hétfő van, miért gondolod, hogy terhes lehetnél. Ennyire nem tudsz semmit a női ciklusról, ovulációról, teherbeeséről?

Mi tart vissza, hogy utána olvass a neten, és akkor látod majd te magad is mekkora hülyeséget kérdeztél.

Hány évesen vagy ennyire buta? Ha 18 akkor elmegy, de ha ezt 28 évesen kérdezed akkor gáz.

szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vereztel, nem vagy terhes.
szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!