Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett a menzim 5 napot, már...

Késett a menzim 5 napot, már kezdtem örülni! Rosszul lettem, elájultam és másnap megjött. Vtam orvosnál aki "csak" cisztát talált. Menjek másik orvoshoz? Vagy csak várjak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 09:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Nekem fél évig volt cisztám úgy, hogy folyamatosan nőtt...7-8 centi volt a végére, mire megműtöttek. Ezalatt minden egyes hónapban megvolt, úgyhogy üzenem azoknak, akik szerint vérzéssel távozik, hogy ez azért nem egészen így van.

Egyébként meg nem egy olyan babáról hallani, aki elsőre "cisztának" volt nézve. Tehát jöhet a teszt szerintem, ha mégis ciszta akkor is legalább megnyugszol kedves Kérdező.

Mondjuk ettől független elmennék egy másik orvoshoz. Amikor nekem cisztám volt, vagy 4 orvosnál voltam vele. :) Sajnos nagy részük nem áll a toppon a szakmájában.

2010. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Minden képen csinálok reggel egy tesztet és attól függően megyek másik orvoshoz is. Hát elég baj,h nincsenek toppon a dokik!(Tisztelet a kivételnek!) Nem tudom,h hány nőt pakolhattak már ki"ilyen" téves diagnózis miatt! :(( Ja és a poén,h én is egészségügyis vok! Ha engem félre diagnosztizál akkor mit várhat egy " laikus"???
2010. nov. 3. 14:43
 13/15 eszo ***** válasza:

szia!

na, csináltál tesztet?

mi a helyzet nálad?

2010. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
eszo! Ari vagy,h érdeklődsz,köszi! Igen+csináltam negatív lett ez is. :((( De akkor sem adom fel! 20.-a körül kellene+int (NEM) megjönnie, utána kontrollra kell mennem vissza. Majd+látjuk! Szia!
2010. nov. 6. 19:35
 15/15 A kérdező kommentje:
Nov.21.-én megint megjött,tartott 4 napig,azután mint jó beteg vissza mentem kontrollra,de egy másik dokihoz.Közben pedig fájt a hasam végig,nem görcsölt,csak fáj,és nem a petefészkem,a hasam!(Egyépkenét még mindig,hol erősebben,hol gyengébben.)Ő meg sem vizsgált,csak egy hasi uh-t csinált,közölte,h nőtt és ő nem egyet hanem kettőt lát! Ha nem fáj a hasam bal oldalon (ott a ciszta,ciszták)akkor nem kell vele foglalkozni,kontroll 3 hónap múlva! Szerintetek??? Közben gyenge és erőtlen vagyok,hamar kifáradok,sokat fekszem. :((
2010. dec. 3. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!