Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett a menzim 5 napot, már...

Késett a menzim 5 napot, már kezdtem örülni! Rosszul lettem, elájultam és másnap megjött. Vtam orvosnál aki "csak" cisztát talált. Menjek másik orvoshoz? Vagy csak várjak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg cisztád volt, mert attól késhet a mensi, nekem is késett akkor, sehogysem bírt megjönni. De ha már megjött a mensid, akkor valószínű a ciszta is távozott! Úgyhogy szerintem most már minden rendben lesz! Szerintem ne menj másik orvoshoz.
2010. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De menzi után vtam orvosnál (tegnap)és a cisztát tegnap látta uh-n. Vhogy nem bízok ebben a diagnózisban! De azért köszi.
2010. nov. 3. 10:04
 3/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Hát ez furcsa! Mert a ciszta vérzéssel el szokott távozni, bár nem minden esetben. Olyan nem tudom lehetséges-e hogy vérzés után alakulna ki egy ciszta, szerintem nem. Akkor így elmennék egy másik orvoshoz is, biztos ami biztos! Ha ő is megállapítja a cisztát, akkor majd megmondja mi a teendő.

2010. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 eszo ***** válasza:
érdekes, mert egy ismerősömnek női ököl méretű cisztája van..2 hónap múlva műtik vele, de mindig rendesen megjön neki..
2010. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 eszo ***** válasza:
esetleg terhességi tesztet nem csináltál?
2010. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De igen csináltam tesztet,még pénteken az negatív volt.Egyébként mindig rendszeresen+jön 21-22 napra,bár a múlt hónapban 19-re jött és csak 3 napig tartott. Egyéb ötlet v tanács? Köszi.
2010. nov. 3. 11:56
 7/15 eszo ***** válasza:

hát, péntek azért 5 napja volt..elméletileg a hcg duplázódik naponta..szóval...én kehet megkockáztatnék még1 tesztet, ha van otthon..


ha az is negatív, akkor nem hinném, hogy baba van..bár pont tegnap olvastam itt 2 olyan történetet is, hogy agy 10 hetesnek és egy 12-nek sem mutatta egy teszt sem..szóval azért dokihoz mindenképp elmennék..ha pozi, ha nega..

2010. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
eszo köszi. Ahogy így olvasgatok itt sztem veszek még 1 tesztet és reggel+csinálom! Lehet,h hülyeség de nekem olyan érzésem van mint ha ketten lennék! :-) (Volt is ilyen álmom.) Csak annyira rossz ez a bizonytalanság! Amúgy a doki azt mondta,ha következő menzi után menjek vissza kontrollra. De az még v 3 hét! Addig +bolondulok!
2010. nov. 3. 12:11
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja és volt már olyan orvos régebben aki cisztát és myómát állapított meg nálam,azonnal ki akart pakolni! Elmentem egy másik dokihoz aki azt mondta,h se ciszta se myóma nincs! Akkor csoda a bizalmatlanságom??? (Ez nem az az orvos volt most,ez egy 3..)
2010. nov. 3. 12:13
 10/15 eszo ***** válasza:
sajnos én is tapasztaltam, hogy az orvosokban sem lehet megbízni sajnos..persze vannak kivételek..de én pl. miattuk veszítettem el a kisbabámat...
2010. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!