Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam orvosnál és rutascor...

Erica17 kérdése:

Ma voltam orvosnál és rutascorbint irt fel! Mire kell szedni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem kérdezted az orvost?Vagy nem panasszal, vagy mivel mentél oda?Én ezeket a kérdéseket nem értem...
2011. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
4 hetes terhes vagyok-!azt mondta beágyazodásra de utánna néztem és viszeres lábra van.kiváltsam vagy mit csináljak
2011. júl. 19. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Alsóvégtagok idült vénás elégtelenségében és aranyeres panaszok esetén a tünetek enyhítésére.

Kapilláris károsodások mérséklése.

2011. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Keress másik orvost, ez elírta a receptet.
2011. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érfal erősítő a rutascorbin. Nekem azért kellett például szedni, mert volt 2-3 kisebb vérezgetésem a 11.hétig, de ez szinte csak tömény c-vitamin. Nem ártassz vele, ha szeded.
2011. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én arra kaptam anno, hogy túl erős volt a vérzésem és sejtfalerősítőként írta fel a doki. Szerintem bízz az orvosban és szedd, ahogy felírta.
2011. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is érfal erősítésre írták fel, bár nekem megfázásnál mert vérezgetett az orrom.
2011. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.akkor nyugodtan szedhetek napi 2 tablettát?
2011. júl. 19. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem egy méhszàjseb mûtét utàn ìrta fel a doki, mert 4nappal a mûtét utàn bevérzetem és vissza kellett menni a kòrhàzba, hogy idézem : "kicsit megsûtôgessenek" mondom jòlvan, hajrà!! :) Miutàn hazaengedtek ismét vérzeni kezdtem, akkor hìvtam visìtva az orvosom, hogy most akkor ez megint mi??? Akkor mondta, hogy jaa, recept nélkûl kaphatò a gyògyszertàrban a Rutascorbin-t abbòl 3*1 et lehet szedni.. Mondom kôszi, na utàna nem volt baj!!!

Ne aggòdj!

2011. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rutascorbint nyugodtan szedd, általános érfal-sejtfalerősító vitaminos cucc. Bevérzett szemre, visszérre, rengeteg mindenre adják.
2011. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!