Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is hasznàlta állapotosan...

Más is hasznàlta állapotosan a Progeszteron Exeltist (200mg) hüvelyben?

Figyelt kérdés
2 hete szedem, este 1 szemet, de borzalmas hànyingerem van tőle s szédülök is. Az előző terhessègemnèl is így szedtem, ( az spontán vetèléssel végződött), akkor az orvosom azt mondta helyezzem fel hüvelybe. Okozott bárkinèl is vmi gondot hüvelyen keresztül? 7 +2 hetes terhes vagyok.
aug. 24. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Miért okozna?

Sőt úgy eleve jobb a felszívódása és rosszul sem leszel tőle.

aug. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
aug. 24. 01:15
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos én ugyanúgy aluszékony és szédülős voltam amikor szájon át szedtem és amikor hüvelyben használtam. Közvetlen elalvás előtt használtam, úgy tűrhető volt.
aug. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

De, bizony okoz szédülést, ugyanis nagyon leviheti a vérnyomást. Nálam így volt. Én mindkét lombiknál el is ájultam, balesetem lett.

Amíg használnom kellett (hüvelyi úton, napi 2x), nagyon óvatosan közlekedtem, nehogy újra bajom essen.

aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen olyankor kell hüvelyben alkalmazni, mikor utána hosszabb ideig fekszel...
aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Ha reggel is kell használni, nehéz...

De nekem mindig akkor lett bajom, mikor este használtam lefekvés előtt, és hajnali 4-5 körül voltam kint WC-n vagy inni. Aki érzékeny rá, annál bármikor lehet baj.

aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is hüvelyben használtam, amikor kellett
aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szedtem, de nem volt tőle tünetem. Mondjuk nem is hatott semmit, ugyanúgy véreztem, de a baba maradt.
aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szájon át szedem napi 2x200mg-ot nekem használt és semmi tünetem nincs tőle.Még sose kaptam hüvelyi használatra.
aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én eleinte szájon át szedtem majd hüvelyben. Sehol nem volt tünetem.
aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!