Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23-as progeszteron és 41-es...

23-as progeszteron és 41-es prolaktin szint jó a ciklus 21. napján?

Figyelt kérdés

júl. 24. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Mit ír a labor, referencia értékekben van?
júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A progi igen, a PRL nem. Ellenben olyanokat olvastam, hogy 25 felett kéne lennie a proginak....
júl. 24. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a mértékegység? Ha nmol/L akkor tényleg picit alacsony.
júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A prolaktin szerintem nagyon magas!
aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező? Mi lett végül? Nekem most 55 mIU/l lett a prolaktinom. Csütörtökön tudom az orvost hívni. Neked ez a 41 milyen mértékegység? És a progeszteron? Ha nmol/l, úgy tudom 20 felett volt ovu, de jobb lenne babához egy magasabb érték, nekem 42 nmol/l volt várandósan és kellett szednem kiegészítést fenyegető vetélés miatt
aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia 5-ös! Holnap megyek orvoshoz, akkor tudom meg.
aug. 12. 10:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, hello. A Progi 23,02 nmol/l. A prolaktin 41 ng/ml. Tegnap azt mondta a doki, hogy a leleteim alapján teherbe tudnék esni. A progi érték arra utal, hogy volt peteérés, a prolaktin picit magasabb, de nincs annyira elszállva, hogy gond legyen. Mivel a ciklus eleji FSH, tSH, EST ...értékek mind jók, így oké vagyok.
aug. 14. 10:44
 8/8 anonim ***** válasza:
De szuper, örülök a jö híreknek 🤞😊
aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!