Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40es anyukák vannak itt,akik...

40es anyukák vannak itt,akik szeretnének még egy babát? Ki mióta próbálkozik? Hanyadik baba lenne?

Figyelt kérdés

aug. 21. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
41 leszek, második baba lesz. Azonnal megfogant.
aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Minek?
aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Persze, egy 40 éves nő már fél lábbal a sírban van, nem? Gyökér. Bocsánat, gyökerek! Mert vannak, akik szerint még hasznos is a válaszod. Elkeserítő, hogy mennyi élettelen, rosszindulatú banya él ebben az országban.
aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek? 🤦🏼‍♀️

Ilyet véleményezni se szeretnék,minősíti saját magát ...


Én 41 vagyok,fél éve próbálkozunk,eddig eredménytelenül.

aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok még negyven, de közelítek hozzá. Szeretnék még babát, de sajnos nem lehet, mert már nincs méhem. Ha lehetne, akkor simán belevágnék. Anyukám is szült 40 felett gyereket, simán felnevelte. Még mindig élnek a szüleim.
aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Három gyerekem van, egy leány és egy fiú ikerpár.
aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem is 3 gyermekem van :)

Öcsémet anyum nekem is 40 évesen szülte,azóta már 20 lesz idén.

Én májusba töltöttem be a negyvenet. Tavaly nyár óta szeretnénk. Remélem idén beköszönt már 🥰

aug. 21. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 40 vagyok, van 2 lányom és 1 fiam. Mi is szeretnénk még 1et, de nem nagyon akar összejönni, már 1,5 éve. Minden vizsgálatunk rendben van és mégsem.

3 éve volt egy egészséges terhességem, akkor rossz kenet eredmény miatt meg kellett szakítani. Amint újra zöld utat kaptunk elkezdtünk próbálkozni.

Nagyon nehezen viselem, mert az eddigi terhességeim pikk-pakk összejöttek. És már volt 4 kémiai a 1.5 év alatt. 6. héten mindig megszakadt.


Szurkolok nektek :)


Ani

aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ani,teljesen átérzem....

A 3 gyermek nekem is hamar sikerült(a legkisebb 3 éves,37 évesen szültem,a 2.hónapba sikerült)

Most 14.hónapja semmi,pedig nálunk is minden rendben. :(

Nekem a múlthónapba volt egy kémiaim.

Nagyon szorítok nektek,hogy sikerrel járjatok♥️♥️♥️

aug. 26. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!