Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo egyik teszt pozitív...

10. dpo egyik teszt pozitív másik negatív, tudom ez így vagy-vagy, de mitől pozitív az egyik, ha tegyük fel nincs baba? Kép lent.

Figyelt kérdés
aug. 1. 18:21
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez nagyon jó 😁 mindjárt megjön az van nálam is...szinte egész nap. Reggel ébredés után nem érzem csak...meg is szoktam ijedni xD

Hidd el, ha baj van azt erősen megérzed :)


Mondtam én, hogy alakul, nyugi nyugi :) a megjön érzés nekem kb 12. Hétig kitartott, most nem tudom meddig fog.


I.

aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett volna ugyanolyannal tesztelni :) A mindjárt megjön érzés meg kb együtt jár a pozi teszttel :)
aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Holnap fogok ugyanolyannal, mert csak 1 van és vasárnap nem akartam elmenni venni. Remélem kibírom. 🙈
aug. 4. 08:46
 34/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ilyen a két nappal ezelőtti és a mai. :)

Holnapra nem várom.


[link]

aug. 5. 06:54
 35/36 anonim ***** válasza:
Hu ez pozitívnak tűnik! Szurkolok:)) én 20 dpo-n vagyok pozi teszttel (elvileg 5 hetes terhes), de erős csík nekem is csak a nem várt után lett pár nappal..:)addig halványabb volt mint a control. De már alig várom az orvosi vizsgálatot..:))
aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Mondtam én, hogy ott lesz :)

Jelentkezz be dokihoz 2-3 hét múlvára:)

Jó egészséget :)


Szép napot!

I.

aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!