Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo egyik teszt pozitív...

10. dpo egyik teszt pozitív másik negatív, tudom ez így vagy-vagy, de mitől pozitív az egyik, ha tegyük fel nincs baba? Kép lent.

Figyelt kérdés
aug. 1. 18:21
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
Szorítok neked kérdezō, holnap jeletkezz😊
aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Akit érdekel hogy alakul a sztori. Tegnap este 5-6 óra körül volt az x-epil teszt aránylag (10. dpohoz képest) erős pozi, ugyanabból a vizeletből egy másik 10 érzékenységű teszt szinte negatív. Most reggel 5kor egy predi halvány pozitív. Lehet az x-epil volt hibásan túl pozitív? Vagy kémia? Beteszem a kèpet.

[link]

aug. 2. 05:34
 13/36 anonim ***** válasza:
63%
Ne aggódj, jó lesz ez. Ha jól rémlik az x-epilnek van valami új érzékenyebb változata, lehet azt kaptad le a polcról azért volt annyira pozi. Továbbra is megy a drukk :)
aug. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez pozi lesz..:):)

Hajrá.

En is predivel tesztelek, most vagyok az elmaradt utan 2 nappal, mar 3 napja pozitív..:))

aug. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

13. Vagyok


Én is prediztem, ami érdekes, most szebben mutatta, mint a facelle. A kisfiamnál meg a facelle volt szebb.

Nekem tegnap volt egy hete, hogy késik :) jó egészséget mindenkinek :)

aug. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Gratulálok Nektek! :)
aug. 2. 07:20
 17/36 anonim válasza:
Van bármi tüneted esetleg?😊
aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Szurkál a hasam alja jobb oldalt, meg kb. 4 nappal ezelőtt erős mensi tünet, ami teljesen elmúlt. Álmatlanság, de az szerintem az izgalom miatt. :)
aug. 2. 11:14
 19/36 anonim ***** válasza:

Ezek jó jelek. Nekem az álmatlanság 2 napja enyhült...kb hajnal fél4-től mint akit kidobott az ágy....de olvastam, hogy mások hajnal 1 körül is ébredtek terhesség elején és nem tudtak visszaaludni. Lehet valóban az izgalom, de elvileg a hormonok változása a ludas. Nálam most indul az aludnék egész nap....ez szerintem rosszabb 🤣


I.

aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Én 2től aludtam 5ig 🙈😁
aug. 2. 15:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!