Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo egyik teszt pozitív...

10. dpo egyik teszt pozitív másik negatív, tudom ez így vagy-vagy, de mitől pozitív az egyik, ha tegyük fel nincs baba? Kép lent.

Figyelt kérdés
aug. 1. 18:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, mi újság, mit mutatott a mai teszt, ha ma is teszteltél? 😊
aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést. Sajnos nem erősödik. Lehet kémiai lesz.


[link]

aug. 3. 14:43
 23/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy pontosan ma a 11. vagy 12. dpo van.
aug. 3. 14:43
 24/36 anonim ***** válasza:

Nézd meg az enyémeket: [link]


Igaz ez facelle, nekem most a predi jobban mutatta, de időben látszik, nálam is lassan ugrott. Még nincs veszve semmi. Amúgy az kisebb dpo szám nálam a valós. Utólag átszámolgattam.


Gondolj bele, a hcg kétnaponta duplázódik, lehet most sokat pisilsz, iszol... én is ezen paráztam két hete 😁 próbálj nem stresszelni, ott van az :), ha kémiai lenne, tenni nem tudnál semmit sajnos, de nem lett halványabb a teszted, sőt picikét erősebb is. Ez bíztató. Tudom nehéz, es lassan telnek a napok. Még ne akard elengedni, ahoz korán van, és erősödnek azok a csíkok.

Próbálj egy napot kivárni és nem tesztelni, utána már szebb lesz sokkal :) ❤

aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez kicsit megnyugtatott.

Durva neked honnan hova erősödött. Talán nincs minden veszve! ❤️ Megpróbálok csak hétfőn tesztelni. 🙈

aug. 3. 15:09
 26/36 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is mondogatták miatta, hogy halvány, de én tudtam, hogy most megérkezett. Még csütörtökig megesz az ideg, de azért nyugtatom magamat is meg téged is 🤣😁


Nagyon szorítok neked, küldöm a pozitív energiát vagy akármit 😊 ügyes leszel és hetfőn várjuk a teszted :)

aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Csütörtökön mész dokihoz? :)

aug. 3. 16:13
 28/36 anonim ***** válasza:

Igen :) mensi szerint 6+4 leszek, de ovu szerint nézve inkább csak 6+0

Kisfiammal ekkor már volt pulzálás. Remélem most is lesz 🤞

aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Nagyon szurkolok! 🤞🏻
aug. 3. 20:53
 30/36 A kérdező kommentje:

Mai 25-ös, de közben mindjárt “megjön érzés” -én van 🥺, (erről lehet lesz egy másik posztom 😁)


[link]

aug. 4. 06:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!