Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél éves kapcsolatban...

Másfél éves kapcsolatban vagyok, eddig minden hónap 5 én jött meg, az utóbbi időben, most meg semmiUgye csak az idegesség?

Figyelt kérdés

Kérlek ne torkolljatok le...

mindig is nagyon-nagyon tartottam a terhességtől, már akkor is amikor még barátom sem volt beképzeltem magamnak...másfél éves kapcsolatban vagyok, eddig minden hónap 5 én jött meg, az utóbbi időben, most meg semmi. nem szabadna hogy baj legyen mert a párom mindig mosakodik, tusol, kezetmos mindig nagyon figyeltünkés soha nem ment el bennem, mindig kivette. most meg nem jött meg:( nagyon félek...

Ő azt mondja csak az a baj hogy előre stresszeltem h vajon megjön-e. Ami mondjuk igaz is mert már másodikán azon gondolkodtam...18 éves vagyok


2009. jan. 6. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet és kiderül. De a megszakításos módszer nem az igazi...
2009. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, az egy-két nap késés még nem annyira gáz, valószínűleg túl stresszeled a dolgot, de vegyél tesztet, ha meg akarsz nyugodni, elég nagyvalószínűséggel mutatja már mi a helyzet! De a megszakításos módszer nem a legjobb, főleg annak ,aki ennyire fél a terhességtől, persze jogos 18 évesen, de akkor védekezzetek máshogy.
2009. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
NEM! felreertettetek, nem megszakitasos modszerrel hanem ovszerrel. es mindig kivette...ugy ertettem. nem vagyok felelotlen aki nem gondolok a kovetkezmenyekre...
2009. jan. 6. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
ÁÁ,akkor az esély egyenlő a 0-val h terhes vagy,főleg h ennyire vigyáztok.Ne aggódd ennyire túl,tuti az idegesség miatt nem jön meg.Nyugi.:)
2009. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remelem. koszonom a valaszod:)
2009. jan. 6. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

aKkor tuti nem vagy terhes!!!

2009. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!