Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan küzdjem le a terhességt...

Hogyan küzdjem le a terhességtől való félelmemet? 23 éves vagyok, és szívem szerint már szülnék, de anyagilag még nem engedhetem meg magamnak. Minden hónap aggodalommal tölt el, pedig védekezünk.

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre en is szeretnem tudni a valaszt. En is hasoloan vagyok. Nemtudom mit tehetnek. Elmeletileg tudom, hogy minden ok, gyakorlatilag sik ideg vagyok. bocs h nem irtam konkretat, de legalabb tudod, nem vagy egyedul:)
2009. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hozzateszem, mindig realisan at kell gondolni a dolgokat akkor megnyugszom:) Udv az elozo
2009. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

MEg meg hozza tennem, hogy a parom ayerzi a problemamat, es mindig megnyugtat, ervekkel mindig mindig alatamasztja az segit. Meg sokat beszelunk a dologrol, hogy mennyire vigyaztunkt stb...

Tudom milyen mert a "mivan ha"-bennem is bennem van... de probald lekuzdeni. Amugy meg 23 eves vagy, valahogyan megoldanad ha tortenne valami, nem? :)

Beszelgess a paroddal sokat errol.

Udv az elozo valaszado

2009. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi babát szeretnénk, 24 vagyok.

És bennem is sokszor bujkál a jó ötlet ez? kérdés.

Nagyon szeretném, de engem is aggaszt a pénz.

Meg 9év alatt v6szor összevesztünk...

Meg a dohányzás, már csak fele annyit szívok, de nagyon félek, h terhes leszek, és árt neki.

Mi nem védekezünk, nagyon várjuk már, de természetes félelem mindenkibe van.

2009. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!