Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás környékén bevett...

Beágyazódás környékén bevett fájdalomcsillapító okozhat problémát?

Figyelt kérdés
Lehet furcsa kérdés, de már jó ideje próbálkozunk, nem ehhez szeretném igazítani az életem. Ma nagyon fájt a fejem (nem tudtam ellátni a feladataim) és bevettem egy algoflexet. Barátnőm aki tudja, hogy próbálkozunk azt mondta nagy hiba volt.
júl. 5. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom... Én migrénes vagyok, még terhesség alatt is simán vettem be. Sokan, amíg nem tudják, hogy terhesek, simán isznak alkoholt, és cigiznek is. Még nincs is ott semmi, így nem is okozhattál semmi problémát.
júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A nagy hiba az, ha ilyen buta barátnőkre hallgatsz. Na az a nagy hiba.

Az normális ha fáj a fejed és veszel be egy gyógyszert ha van beágyazódás környéke ha nincs.

júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd fejében van egy nagy hiba.
júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ehhez igazítod az életed, akkor azt se tudod mikor van a beágyazódás ideje és nem is fogsz ezen agyalni hogy emiatt vegyél e be gyógyszert
júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyiban muszáj, hogy progeszteront kell szednem az ovu után. Inkább a barátnőm éles véleményére írtam ezt.
júl. 5. 19:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szedtem én is progeszteront, semmit nem kellett figyelni a beágyazódáson, azt az utasítàst kaptam, ha késik, akkor teszt. Teljesen feleslegesen készíted ki magad ezen minden hónapban
júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hülyeséget beszélek, szal az esedékes menstruáció napján teszt, ha negatív, akkor abba kell hagyni a progeszteront, hogy megjöjjön
júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen buta nőket kerüld, árt az egészségnek.

Téged is lebutít.

júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okozhat gondot: hülye kérdéseket Gyakorin.
júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán honnan tudod hogy van e vminek beagyazodni?
júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!