Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás környékén bevett...

Beágyazódás környékén bevett fájdalomcsillapító okozhat problémát?

Figyelt kérdés
Lehet furcsa kérdés, de már jó ideje próbálkozunk, nem ehhez szeretném igazítani az életem. Ma nagyon fájt a fejem (nem tudtam ellátni a feladataim) és bevettem egy algoflexet. Barátnőm aki tudja, hogy próbálkozunk azt mondta nagy hiba volt.
júl. 5. 18:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy. Mondjuk én már a tervezés időszakában csak olyan fájdalomcsillapítót tartottam otthon, amit terhesen is lehet szedni. Nem azért, mert bármi gond lenne, pusztán praktikussági okokból. Ritkán veszek be, és ha összejön a baba, nem kell újat venni, mert jó az is.(Összejött.) De ha te ilyen parás vagy, akkor az ellen is megoldás.
júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos, hogy terhes vagy kérdező. Amíg nem derült ki, hogy terhes vagyok én még alkoholt is ittam és cigiztem is, köszönjük minden rendben van. Egy jò tanács, ne pörögd tùl a dolgokat, legfőképpen ne akarj görcsösen teherbeesni, mert nem fog sikerülni. Igen, vehetsz be gyògyszert.
júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!