Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már igy valaki? Elvileg...

Járt már igy valaki? Elvileg 6+3hetes terhes

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég bonyolult az én történetem

Május 17-en volt meg utoljara a menstruaciom.

2 nap keses utan teszteltem halván pozitivat illetve digitalison 1-2hetes terheset irt ki.

Szepen erosodtek a tesztek is,

Jobb alhasam szurkal neha, ugyanezen az oldalon a derekam is fajdogal.

Ma voltam vizsgalaton ahol a doki latta a sargatest cisztat a bal oldalon ami ugye a terhesseget segiti viszont terhesseget nem vagyis hat volt egy fekete pont mehen belul

Amire meg csak azt sem mondta hogy petezsak 😞 de volt ott es mehen belul volt az a fekete kis valami amibe meg nem volt eletjel. Vett vért hcg-t nezni de ezt is mihez méri? Jart mar igy valaki esetleg?



júl. 1. 19:39
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Annyira hihetelten higy igy ra vagy allva egybol irsz de csak kirohogni tudlak 🤣 kivanok neked is akkora oromot az eletedbe😊 minden jot neked is!❤️
júl. 11. 11:56
 22/35 anonim ***** válasza:
84%

2 hete volt 6 hetes nem 3. 🙄

De ettől függetlenül egyet értek. Negatívumok után mindenki előadja a pozitív tesztjét, meg azt hogy már holnap szül. 😅

júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Nincs okom hazudozni rola😊

De ilyen nevtelen sutyerakoknak sem kell magyarazkodnom egy valaki kerte hogy irjam meg mindenkepp mivolt.

Megirtam ennyi boldog vagyok nagy az orom senkinek nem fogok magyarazkodni. Illetve hanmeg nem valaszoltam volna jott vona a hallgatas is valasz duma

Az ilyen embereket kellene innen kitiltatni mert karosak a tobbi emberre nezve 🫶🏼 dehat mindenki azt kapja amit ad 🙂

júl. 11. 12:11
 24/35 A kérdező kommentje:
Es ezt az oromot es boldogsagot ti nem vehetitek el es tudjatok ezt ezert olyan fajdalmas ez kettotoknek de meg merem kockaztatni hogy ez egy szemely ket profilban😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
júl. 11. 12:13
 25/35 anonim ***** válasza:
Meg ne bizd el magad ;) sok minden tortenhet még. Ilyen ez a korai öröm ☺
júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Minden jót!❤️😘
júl. 11. 12:27
 27/35 anonim ***** válasza:
92%
25ös azért ez eléggé passzív agresszív. Nem a kérdezőt védem, de légyszi ilyet ne írjatok egy kismamának sem. Mindenki tisztában van a kockázatokkal nem kell még a plusz stressz.
júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
23%
Miért ne írhatnék? :D nem terhes.
júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Ha te mondod
júl. 11. 12:38
 30/35 anonim ***** válasza:
mas is
júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!