Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már igy valaki? Elvileg...

Járt már igy valaki? Elvileg 6+3hetes terhes

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég bonyolult az én történetem

Május 17-en volt meg utoljara a menstruaciom.

2 nap keses utan teszteltem halván pozitivat illetve digitalison 1-2hetes terheset irt ki.

Szepen erosodtek a tesztek is,

Jobb alhasam szurkal neha, ugyanezen az oldalon a derekam is fajdogal.

Ma voltam vizsgalaton ahol a doki latta a sargatest cisztat a bal oldalon ami ugye a terhesseget segiti viszont terhesseget nem vagyis hat volt egy fekete pont mehen belul

Amire meg csak azt sem mondta hogy petezsak 😞 de volt ott es mehen belul volt az a fekete kis valami amibe meg nem volt eletjel. Vett vért hcg-t nezni de ezt is mihez méri? Jart mar igy valaki esetleg?



júl. 1. 19:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen biztosra mondta a doki a mehen beluli terhesseget ahol abrazolodott a szikholyag, majd 6 hetesen pulzalas es szivhang is volt.
júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

A 6000 feletti hcg-t kell latni uh-n mar egy rosszabb uh geppel is.

Ez esetben es mehenkivulinek tűnik.

júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
48%
Mehen belul latni fekete foltot.. szerintem inkabb elhalt.. :/
júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta mehen belül sem latta a doki a terhesseget.

Az csak felismer egy elhalt terhesseget.

A kérdező szerintem csak magától gondolja h az a fekete pont lehetett a petezsak. De egyszerubb lett vna megkerdeznie a dokit, hogy mi az

júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Ott a kerdese alatt hogy a meheben talaltak egy fekete pontot.
júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Sot azt is irja hogy a fekete valamibe nem volt eletjel.. szoval a doki is eszre vette :)
júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok

6000es hcgnél már tényleg látszania kellene a petezsáknak legalább. Mi van a leletre írva? Valamit csak írt rá a doki

júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Majd írd meg az uh után hogy mi volt kérlek!

Szorítok neked!

júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Megvolt a vizsgálat!

Minden rendben van szikhólyag embrió es pulzalasat is lattuk😊 6+3napot mert a doki.

Nekem a ciklusom is hosszabb volt 29-30nap plussz az ovulaciom is 16-17napra irta mindig

Ezek szerint kesobb fogant.

Minden jot!

júl. 11. 11:34
 20/35 anonim ***** válasza:
26%
3 hete is 6 hetes voltál. Ismerjük már ezt. Felesleges valótlan dolgokat előadnod.
júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!