Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már igy valaki? Elvileg...

Járt már igy valaki? Elvileg 6+3hetes terhes

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég bonyolult az én történetem

Május 17-en volt meg utoljara a menstruaciom.

2 nap keses utan teszteltem halván pozitivat illetve digitalison 1-2hetes terheset irt ki.

Szepen erosodtek a tesztek is,

Jobb alhasam szurkal neha, ugyanezen az oldalon a derekam is fajdogal.

Ma voltam vizsgalaton ahol a doki latta a sargatest cisztat a bal oldalon ami ugye a terhesseget segiti viszont terhesseget nem vagyis hat volt egy fekete pont mehen belul

Amire meg csak azt sem mondta hogy petezsak 😞 de volt ott es mehen belul volt az a fekete kis valami amibe meg nem volt eletjel. Vett vért hcg-t nezni de ezt is mihez méri? Jart mar igy valaki esetleg?



júl. 1. 19:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha az első pozitív teszthez képest eltelt már legalább 2 hét, akkor sajnos semmi bíztatót nem tudok írni.

Ha biztos a 6 hét, akkor bizony ez a terhesség vagy megállt a fejlődésben vagy méhen kívül van. Emiatt kérte a doki a béta-hcg tesztet.

júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Mikor teszteltél?

Amelyik teszt 1-2 hetet ír, ott, mivel valós időben nincs 1-2 hetes terhesség, a fogantatás óta eltelt heteket mutatja, ami sosem azonos a terhesség korával.

júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%

Pozitív teszt után 1,5 héttel máár petezsáknak kellene lennie, ha több mint 1, 5 hét eltelt, akkor valószínűleg vetélés lesz a vége.


Ha már van valami méhen belül nem valószínű a méhenkívüli. Inkább csak simán nagyon korán megállt a fejlődésben.

júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Junius 16.an volt ket nap keses es akkor volt nagyon halvagy a tesztem

Junius 17.en irta ki a digitalis az 1-2hetet. 21-en mar erosebb volt a csík

24-en pedig full eros teszt jott ki olyan eros mint a kontrol csik vegig meg most is szoval nem halvanyodott

júl. 1. 19:57
 5/35 A kérdező kommentje:
Az én naptáram szerint 6.het szóval az utolsó mensi elso napjatol szamitva. Lehetséges lenne hogy kesobb volt ovum?
júl. 1. 19:59
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem, mert akkor a teszted is később lett volna pozitív.

Pont 2 hete lett a digitális teszted pozitív, azóta nem történt érdemben semmi. A fekete pötty, az semmi. Sajnálom, de valószínűleg ez nem élő terhesség.

júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
21%
🤦‍♀️
júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
31%
Hát nekem 1 hetes ovu késéssel menstruáció elmaradása után 1 nappal lett halvány tesztem. Akkor lehettem a 9-10.dpon. Szóval, ha most lennél 6 hetes és később volt az ovud 1 héttel akkor még lehet rá valami esély. Én 6+5nél mentem és akkor már volt szívhang. 2.5 mm embrióval. És ugye nekem 1 héttel később volt az ovum. Úgyhogy szerintem ha 1 hét múlva sem lesz, akkor ne nagyon reménykedj.
júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Hcg 6000 felett ami megfelel a terhessegnek. Jovohet csut megyek uh-ra
júl. 2. 12:38
 10/35 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem remenykedek ha akkor se lat semmit
júl. 2. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!