Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély terhességre?

Van esély terhességre?

Figyelt kérdés

Május elsején voltunk együtt a férjemmel, védekeztünk (óvszer) majd május 13-18 menstruáltam.

Azóta nem jött meg. Különösebben eszembe se jutot, iszonyat depis időszakban voltam, 1 mg Frontint is írt fel az orvos, pszichológushoz járok most. Ma jutott eszembe, hogy már meg kellett volna újra jönnie. Vannak is PMS tüneteim enyhén, de mintha nem akarna megjönni mégsem. Régebben volt hogy kimaradt 1-1

hónap menzesz, de pár éve egész

beállt 30 naposra a ciklusom.

Ha májusban megjött van esély terhességre vagy nincs?

Nyilván fogok venni tesztet legkésőbb hétfőn, de addig is aggaszt. Van 1 gyerekünk ovis, nem igazán akarok többet :/


tegnapelőtt 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Esély van, persze. Mivel védekeztek?
tegnapelőtt 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, látom...🙆‍♀️😆

Bocsi. Még óvszer esetén is lehet minimális esélye, de sztem nem kell izgulni. Akár a nagy meleg is bekavarhatott.

tegnapelőtt 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Május 1 óta nem is voltatok együtt? Akkor védekeztetek és azóta meg is jött. Ezek alapján kizárt, hogy terhes legyél. Lehet, hogy a Frontin, illetve a depresszió bekavart. Nekem is volt ilyen időszak, csak nekem akkor pont fordítva, rövidült a ciklusom, de kb 2-3 hónapig volt ilyen.
tegnapelőtt 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De voltunk párszor, csak ha terhes lennék azt gondolnám esélyesnek, mert az ott pont középidő volt.

A lányom is úgy lett anno 5 éve, hogy középidőben pont egyszer megszakítással voltunk együtt és pedig időben kivette, mégis..

Igaz most mint írtam volt óvszer.

Én is azt gondolnám kicsi az esély, de ráparáztam, lehet elmegyek egy tesztért nemsoká mégis.

tegnapelőtt 09:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és a lányommal se volt semmi tünetem, szó szerint semmi, csak a mensi késés, akkor is azt hittem kimarad, és majdnem 10 hetes voltam mire vettem egy tesztet végre mert már fura volt. Ezért is parázok, hogy a történelem majdnem ismételné magát, csak nem :D
tegnapelőtt 09:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Update: teszteltem, negatív
tegnapelőtt 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!