Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ilyen esetben nincs nagy...

Ugye ilyen esetben nincs nagy esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedtem, de egészségügyi okokból abba kellett hagyom így áttértünk az óvszerre. Mielőtt felhúzta a gumit a párom megtörölte magát, mert volt már előváladék, de fordítva húzta fel vagy én nem tudom ott a nagy lendületbe mi történt, de levette, kifordította és úgy húzta fel megint. Csak gumiban rakta be, és abba is élvezett el, amikor kivette is a helyén volt az óvszer és nem volt kiszakadva. De én utána nagyon megijedtem amiatt a szerencsétlenkedés miatt, ami az óvszer felhúzáskor történt és bevettem egy esemény utánit, 24 órán belül. Olyan furcsán érzem magam, megnőtt az étvágyam, érdekes alhasi fájdalmaim vannak, semmi komoly, nem erős, csak kellemetlen, néha menstruációs görcshöz hasonlít, de néha nem is tudom hova tenni, émelygés is előfordul, tudom, hogy még nem lehetne terhességi tünetem, ha terhes lennék, de nagyon be vagyok tojva, mert annyiszor olvasni, hogy egy apró hiba is elég a terhességhez. Persze fogamzásgátló mellett is, de amellett nem aggódtam.

Múlthét péntek este voltunk együtt, szombaton vettem be az esemény utáni és 5 nap múlva kell megjönnie szóval a teszt még korai, azzal még nem tudom megnyugtatni magam.


jún. 9. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vettél be eseményutánit is akkor konkrétan 0% az esélye. Eleve kicsi anélkül is. Ne aggódj, tuti nem vagy terhes.
jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az sajnos, a nővérem terhes lett, de nekik kiszakadt a gumi, beleélvezett a barátja, pár óra múlva be is vette, együtt váltottuk ki és láttam, hogy beveszi, időben is tökéletesen egyezett, hogy abból az aktusból lett baba. Doki is mondta neki, hogy az esemény utàni egyáltalán nem 100%. Igazából azóta tartok ennyire az óvszerrel való védekezéstől
jún. 9. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Max előváladék volt a gumin, annak is kevés az esélye. De eseményutánival kb 0. Úgyhogy nem kell túlaggódni. Egy ciklusban 20-25% az esélye akkor ha az összes belemegy.
jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az eseményutánitól is simán lehetnek ezek a tünetek.

Egy nagy hormonbomba, simán felboríthatja a ciklusod is, okozhat ilyen tüneteket is.

jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor ez történt hanyadik napnál voltál a ciklusban? Most hanyadiknal vagy?
jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!