Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben van bármi esély...

Ilyen esetben van bármi esély is a terhességre?

Figyelt kérdés
Konkrét aktus nem történt, a nemiszervével izgatott ott lenn, többek között a hüvelyemnél is, de mint említettem szex nem volt. Pár napja késik a mensim, és ezért merült fel bennem a kérdés, bár személy szerint nem tartom valószínűnek, de érdekelne mások véleménye is. Nem tudom ez mennyit számít, de 1 hete és 4 hete történt ilyen, valamint 27-29 között kellett volna megjönnie. Köszönöm előre a válaszokat :)
2011. jan. 1. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
ha behatolás nem történt, nem vagy terhes...biológia óra 7. osztály ált isk..felmászni nem tudnak a spermák a megfelelő helyre
2011. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, hogy esélytelen. Csak kicsit megijedtem, hogy miért késik. Köszi :)
2011. jan. 1. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:

A ciklus bármitől borulhat, stressz, időjárás, vagy akármi:)

Mivel nem volt behatolás kizárt, hogy terhes lennél:)

2011. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jan. 9. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!