Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó napot kívánok!! Sipos...

Mária 1996 kérdése:

Jó napot kívánok!! Sipos Mária vagyok pozitív lett a terhesség teszt voltam dokinál és ő nem látta a babát csak embrió csómot és aggódom hogy ebből lehet még baba?7 év után sikerült most ez nekünk

Figyelt kérdés
jún. 26. 09:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
54%

#20 nem, a normális kérdésekre adott gonoszkodas az rosszindulat.

De ez nem egy normális hanem egy hülye kérdés. És ezt a hülye kérdést egy olyan ember teszi fel akinek elvileg fel kellene nevelnie egy gyereket. Szerintem meg ez szomorú, de te csak lovagolj a rosszindulaton, az biztos fontosabb mint egy gyerek jövője akinek az anyja azt se tudja hogy fejlődik az embrió.

jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Mária!

Egyidősek vagyunk. Szeretnélek megkérni, hogy a próbálkozást hagyjátok abba és sürgősen jelentkezz be abortuszra, mert semmi kedvem sincs egy esetleges szülői értekezleten majd veled szenvedni, amikor a te neveletlen, elhanyagolt gyereked bántja az enyémet vagy kárt tesz benne!

28 évesen annyi eszed sincs, hogy az orvost kérdezd? Munkahelyed, szakmád, lakhelyed van legalább? Vagy anyádék nyakára mentek majd? Iszonyúan nem hiányzik a bolygóra egy újabb világtalan szülőpár gyereke. Van elég baj a gyermekgondozásban nélkületek is!

jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!