Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó napot kívánok!! Sipos...

Mária 1996 kérdése:

Jó napot kívánok!! Sipos Mária vagyok pozitív lett a terhesség teszt voltam dokinál és ő nem látta a babát csak embrió csómot és aggódom hogy ebből lehet még baba?7 év után sikerült most ez nekünk

Figyelt kérdés
jún. 26. 09:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%

Tényleg mekkora bunkók vagytok! Még, ha igazatok is van (valahol)...

De nem ismerjük őket és tele vagytok előítéletekkel. Én elhiszem meg én is látom, mi van, de lehet, hogy egy kedves, szerető családba érkezik a pici. Attól, hogy nem tudja, mi az az embriócsomó vagy 7 éve remélnek, nem biztos, hogy értelmi fogyatékos. Lehet, hogy tanulatlan vagy egyszerű, de lehet, hogy nem. Viszont nagyon vágynak egy gyerekre. Nem kívánom nektek, hogy átmenjetek ezen valaha is.


Kedves Mária!

Mivel pozitív lett a teszt, nagyon jól tetted, hogy elmentél az orvoshoz. Biztos nem mertél tőle kérdezni. Az embriócsomó jót jelent, azt jelenti, valós a terhesség és, ha minden rendben megy, akkor abból kialakul majd az embrió, akinek lesz majd szívhangja és magzat lesz majd.

Minden jót és boldog babavárást kívánok!

jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%

11:

Azert “bunkok” mert egy ujabb tanulatlan, muveletlen csalad vallal gyereket, akiket nekunk, adofizetoknek kell ruhaztatni, etetni es beiskolaztatni. Azert, mert mig rendezett korulmenyek kozott elo, amde meddo parok eveket varnak az orokbefogadasra, addig szaporodni az utolso kicseszett okadek putriban elok tudnak, es szoktak is. Es lehet, hogy az emberek tobbsegenek ebbol van elege, hogy erre nincs valamifele szabalyozas.

jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
De nekik ez az első 7 év után...
jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

28 éves, benne van a nevében hogy 1998,ami valószínűleg a születési dátuma.


Én 27 éves vagyok és ijesztő hogy egy korombeli ennyire nem tudja használni az internetet. Beregisztral egy anonim oldalra ahol bemutatkozik és feltesz egy olyan kérdést amit kB bármelyik terhességgel kapcsolatos oldalon elolvashatott volna ha rakeres hogy működik a fogantatás és a terhesség.


Ebben az esetben vagy fogyatékos a nő, vagy tényleg annyira iszonyatosan alul iskolázott hogy nem tudja értelmezni az internetet.

Ez a 70 éves Marika nénitől még rendben van, de a mi korosztalyunk már ebben nőtt fel, itt ez igenis szegénységi bizonyítvány.


Nos akármelyik is az oka, az a szerencsétlen gyerek sok jóra nem számíthat.

jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
30%

Még az is lehet, hogy félreértitek a kérdését. Első baba, lehet utána sem járt, csak beírta talán a googleba a kérdező az aggodalmait és egyből a gyakoris idióta kérdéseket dobta fel és regisztrált kérdezni ő is.

Na de legalább ő köszönt, bemutatkozott. Sokan erre sem képesek sehol, tehát az a baba, aki nekik születik biztosan tisztelettudó lesz, a mai társadalomban ez is igencsak ritka.


Kedves kérdező, az embriócsomó nagyon jó jel a koraterhesség szakaszában. Később embrió, majd magzat és végül megszületett baba lesz. :)



Boldog babavárást kívánok!

jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%

#15 anonim kerdezos oldalon nem köszönünk és mutatkozunk be.


Azon kívül 7 éve próbálkoznak állítólag. Nem lett volna ideje utána olvasni hogy hogy működik ez a dolog?

jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
42%
16# Hát ha másoknak ez jobb, hogy osztják, mintha muszáj volna…. Nekem nem fáj. Csak néha már morbid, hogy sokan ilyen helyeken élik ki a “bunkóságukat”.
jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15%
14# ha szerinted aki 1998ban született, 28 éves, akkor mit osztod az észt?😂
jún. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
#18 96 van a kérdező nevében, az alapján számoltam a 28at,csak a valaszomban elirtam. Jaj most mi lesz? Te meg nem tudtad megnezni a kérdező nevét, akkor mit osztod az észt?
jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
20# én megnéztem, és ki is számoltam, hogy 28, csak a te rosszindulatod undorító.
jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!