Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó napot kívánok!! Sipos...

Mária 1996 kérdése:

Jó napot kívánok!! Sipos Mária vagyok pozitív lett a terhesség teszt voltam dokinál és ő nem látta a babát csak embrió csómot és aggódom hogy ebből lehet még baba?7 év után sikerült most ez nekünk

Figyelt kérdés
jún. 26. 09:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
remélem ez csak egy kamu kérdés
jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem kamu, ilyet nem tud senki kitalálni 🤣
jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 babyboom567 ***** válasza:
83%
Bocsi, de hány éves vagy?Van bármi fogalmad, hogyan fejlődik ki a "baba"?
jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
kedves Sipos Mária! a baba az embriónál kezdődik. iskolába nem sikerült járni? a doki mit mondott?
jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Embrió csomó 😅


Kedves Sipos Mária.

Gondolom ön már nem fiatal csirke ha hét éve próbálkoznak.

Ha így van, ez esetben megkérdezném, hogy hol volt amikor biológia órán vettek a tananyagot

Bár nem mai csirke, nem hiszem, hogy annyira öreg lenne, hogy kapált a földeken biosz óra alatt.

Akárhogy is van, meg pótolhatja a tudatlanságát, lapozza fel a a tankönyvet, biztos be tudja szerezni valahol.

Ha felkapozta, nézze meg hogy fejlődik a kisbaba.

Ugyanis nem csak úgy ott terem, fejlődik, aminek a része az ön által említett embrió csomó 😄

Tisztelettel


Antal Mancika...

jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

3, huszonnyolc éves szegény fogyatékos gyerek, ott van a nevében...

ne aggódj kislány, csak szólj a gondozódnak, hogy nem szeretnél pici babát, ő elvisz a doktor bácsihoz és megoldja!

(értem én hogy emberi jogok meg minden de néha tényleg jobban járnánk ha legalább a súlyos szellemi fogyatékosokat kasztrálni lehetne...)

jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Fu 6os mekkora sutyerak vagy
jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 babyboom567 ***** válasza:
76%

Hiába van a 6-os válaszoló lepontozva, igaza van.

Na most vagy kamu a kérdés, vagy Sipos Máriának nem kellene szaporodni,ha ennyi idős korára halvány fogalma sincs, hogyan fejlődik ki egy "baba".És ahelyett,hogy ide írogat kb 3mp alatt tudná megnézni a neten.És 7 év alatt mióta gyereket akar, sem volt ideje rá.

jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem sutyerákbm a 6-os. Igaza van. Attól, hogy valaki képes gyereket nemzeni, az nem jelenti azt, hogy kell is neki. A kérdés meg - ha nem kamu - igenis azt a látszatot kelti, hogy az illetőnek baromira nem kellene szaporodnia.
jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

Az már azért komoly ha 21 éves korodtol gyereket akarsz ..

Nem azért, de érettségi legalább megvan?

Vagy éltek az uraddal oszt a szaporodás az életcél?

jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!