Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van ovum, van esély a...

Ha van ovum, van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
jún. 19. 21:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Vérvétel igazolta, hogy van ovum, írtam, hogy jó a progi szintem.
jún. 20. 11:47
 12/14 anonim ***** válasza:

Az jó, ha igazolta a vérvétel.


Tényleg várj most kicsit, pár hónapot, próbálkozzatok. Legyetek együtt 2-3 naponta. Meg persze az egészséges életmód az fontos, minőségi alvás és étkezés, redukált alkohol, cigi nuku, de úgy sejtem erre figyeltek.


És ha nem sikerült 1-3 hónapig, irány a meddőségi. A dokid kicsit fura, bocsi. Első dolga lett volna, hogy a párod kivizsgálását javasolja, nekem mindkét orvosomnak ez volt az első kérdése, tanácsa (sima nőgyógyásznak, majd a meddőséginek is).

jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat kérdező, valószínűleg afelett elsiklottam. Amúgy kérjetek időpontot meddőségibe. Ha nincs is gond legalább kivizsgálják. Úgyis pár hónap mire kaptok időpontot meg még pár a vizsgálat. Addig lehet simán összejön spontán.

Amúgy azt olvastam segítheti a teherbeesést az omega3, a folsav, a mioinozitol és a baratcserje kapszula (premens).

Én ebből csak a terhes vitamint meg a premenst szedtem, de ezeket szokták ajánlani.

jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagyon sokat segítettek!
jún. 20. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!