Összejöhet a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma van az ovulációm, tegnapi nap folyamán a férjemmel együtt voltunk megszakítással, időben kivette viszont én örülnék egy babának. Csak ez az egy menet volt

Szerintetek összejöhet ebből az aktusból egy baba?


jún. 15. 12:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
#29 az első 10 válaszolóból 8 azt írta, hogy van rá csekély esély, és nincs kizarva a terhesseg. De a kérdéstől függ valóban, hogy mire helyezik a hangsulyt.
jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
#29! Most direkt visszaolvastam és egyetlen ember se írta, hogy TUTI nem lehet. Minden vaálaszban benne volt, hogy VAN esély, de nagyon csekély.
jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez egy összetett kérdés. Mi azért "védekeztünk" megszakítással, mert megtartottuk volna, csak még pl. tanultunk (felnőttképzések, 30-as éveink). Aztán mivel 10 évig nem jött a meglepi baba (amit ugye kérdező egy alkalom után vár éppen...), tervezetten elsőre, egy alkalomból terhes lettem. Utána meg már azért maradtunk ennél a védekezésnél, mert nekünk bevált. Mondjuk, mivel már nem akarunk több gyereket, és olvasom a gyakorin hogy hű meg ha, ez nem is védekezés, most már én is kezdek parázni, így közel 44 évesen...
jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Ma vagyok aktus után 8 nappal és szurkáló érzést érzek a jobb petefészkemnél

Nem lehet esetleg ez a beágyazódás jele? 8 nap mulva kéne megjönnie

jún. 21. 20:15
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
A szurkálódó érzést a progreszteron okozza, ami a luteális fázisban (abban vagy most) termelődik terhesen és terhesség nélkül is. Ne bolondulj meg. Engedd el és inkább beszélj a férjeddel arról, hogy gyereket akarsz. Ha egyáltalán létezik.
jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Na sziasztok! Ma kelleme megjönnie de semmi előjele

Máskor ilyenkor már görcsölget a hasam, most viszont semmi

jún. 28. 18:42
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Jó, tudjuk, az lesz a sztori vége, hogy terhes vagy. Írhatod a következő mesét.

Én amúgy pont görcsöltem már a menstruáció előtti napokban mindkét terhességemnél.

jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinalj holnap tesztet. Kerdes, hogy a ferjed orulni fog e, ha pozitiv lesz.
jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Fantasztikus… Gondolom pocsék a házasság és igyekszel megtartani a férjedet. Számíts rá, hogy le fog lépni ugyanúgy, ha eddig le akart. Vagy egyszerűen csak tesz rátok.

Nálunk a családban 3 gyerek megszakítás mellett fogant, előváladékból. Nyilván nem véletlenül húzta ki a férjed. Nálunk mindegy volt, nálatok ezek szerint nem.

jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!