Összejöhet a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma van az ovulációm, tegnapi nap folyamán a férjemmel együtt voltunk megszakítással, időben kivette viszont én örülnék egy babának. Csak ez az egy menet volt

Szerintetek összejöhet ebből az aktusból egy baba?


jún. 15. 12:24
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

#8! Hát, nem tudom, én magamból indultam ki. Egyformán nem jött be egyik se🤣

De amúgy én ebben nem hiszek. Tuti, hogy az ilyen terhességek 99,9999százalékában nem időben történt a megszakítás.

#5

jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem elvez beled, ha akartok gyereket? Vagy csak te akarsz?
jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesómék így védekeznek(mi is) ő egyből terhes ha élesbe szexszelnek, 10 év megszakításos védekezés mellett sosem lett terhes.

Ha a párod profi benne és kiveszi időben nincs rá sok esély.

jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Időben kivette, de annyi ilyet olvastam hogy valaki előváladéktól lett terhes

Ráadásul én pont ovuláció előtt egy nappal voltam, úgyhogy azért remênykedek hogy összejön

jún. 16. 16:11
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
#14! Hát, azt a több milliárdot, amikor meg nem, nyilván nem hallod. Az előváladéktól lett terhes, a valóságban tudod, mit jelent? "Picit bement." Na, olyat én is ismerek.
jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

június harmadikán múlt el a menstruációm

14.én volt az együttlét

15.én volt az ovum

jún. 16. 19:53
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

#16! Most engem akarsz meggyőzni? Engem nem kell. Nem én fogok pofára esni. Képzeld, nők milliói védekeznek megszakítással ovu előtti napon. Nem életükben 1x, hanem mindig. Én összesen úgy 5 évig. Szerinted mind terhes? Vagy ők nem, de te ezzel az eggyel tuti? Jól van, akkor terhes vagy, nyugodjál meg.

Lefogadom, hogy férjed sincs.

#15

jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

13 vagyok mi is mindig akkor vagyunk aktívak és szerintem sok nő, mert attól, hogy nem gyerek a cél a hormonok dolgoznak ovukor.

Sok reményed nincs

jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Igazatok van bocsánat, nem szerettem volna idegesitő lenni

Köszi a válaszokat, akkor nem is reménykedem a babába!

jún. 16. 20:11
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem esélytelen, van egy nagyon minimalis esely, szóval reménykedni lehet is akár, de miért így kell? Férjed nem szeretne még gyereket? Csak mert teherbe esni jellemzően mégsem így szoktak.
jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!