Összejöhet a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma van az ovulációm, tegnapi nap folyamán a férjemmel együtt voltunk megszakítással, időben kivette viszont én örülnék egy babának. Csak ez az egy menet volt

Szerintetek összejöhet ebből az aktusból egy baba?


jún. 15. 12:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az a furcsa, hogyha úgy írtad volna ki ezt a kérdést, hogy felsz, hogy ebből az egyuttletbol teherbe estel, itt a válaszolók 99%a neked esett volna, hogy milyen hülye meg felelőtlen vagy, hogy nem vedekezel, mert a megszakítás NEM védekezés, és leírtak volna ezer esetet, amikor valaki így esett teherbe, most meg hirtelen nem tud senki egyet sem 🤣 na de ez off, a kérdésedre válaszolva: mi is védekeztünk így már pár ciklusban, és nem lettem terhes, de élesben meg egyből, szóval így én sem reménykednék a helyedben.
jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
69%

#21! Én szívesen feloldom ezt az ellentmondást, mert elég sok választ én írtam. Nem, nem mondanék mást senkinek, mivel én sok év alatt sose lettem terhes úgy. Ez nem változik attól, hogy ki kérdezi. Azt se osztom, hogy nem védekezés. De, az, PEARL indexe is van, tökéletes használatánál nem is rossz. Mégse ajánlom soha senkinek. Azért, mert azok a párok, akik így védekeznek, szeretnének gyereket, csak mondjuk 1 év múlva, pontosan tudják, hogy működik, mert utána jártak és úgy vállalták be, ha becsődöl, akkor is marad a gyerek, csak előbb jön.

Jellemzően inkább naiv tinilányok kérdezik, akiknek a "hatalmas önuralommal rendelkező"🙄 2perces barátja azt mondta, hogy majd vigyáz. Csak épp nem is tud, meg nem is akar vigyázni. Pont lesz@rja a lányt, ha terhes lesz, őt csak a pillanatnyi élvezet érdekli.

És igen, ismerek ilyet, EGYET, akiről már írtam. Annyit mondott utána a srác, "bocs, kicsit bement." A gyerek maradt, lassan már felnőtt.

jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
47%
22# jó, akkor TE nem írnál mást, de amúgy meg ha jól belegondolsz, tényleg az van, amit felvazoltam. Ez a "mindegy, csak oltsuk be a kérdezőt" mentalitás uralkodik itt
jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
83%
22 jól mondja. Még az is a kulonbseg, hogy aki semmiképpen nem akar terhes lenni, annak a (helyesen kivitelezett!) megszakitas minimalis eselye is túl kockazatos (hát meg ha a fiú rutintalan). Aki viszont terhes akar lenni, annak ez a minimalis esely nagyon kicsi, ertelmetlen azt varni, hogy majd igy esik teherbe.
jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
52%
24# de ennyi erővel aki semmiképpen nem akar terhes lenni, az ne szexeljen, mert nagyon minimális esély mindig van 😅 de én a helyesen kivitelezett megszakítást egész biztonságosnak tartom amúgy, de azért én inkább gyógyszert szedek, mert az mégiscsak még biztonságosabb. :D
jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
78%

#23!Nem, én a közvélekedést írtam le. Ha a kérdező azt írta volna, hogy kicsit későn sikerült megszakítani, akkor azt írtuk volna, van esély, bár nem annyi, mint megszakítás nélkül és még olyankor se 100, csak 20-25% az esély. Felelőtlen tininek meg úgy szólt volna a válasz, hogy igen VAN rá esély, sokkal több, mint amennyit szeretnél, szóval k.rva gyorsan menj esemény utániért. Mert ott nem az a lényeg, hogy mennyi, hanem, hogy VAN.

De a kérdező ennek pont az ellenkezőjét hangsúlyozta. IDŐBEN megszakították és még több aktus se volt, amikor a húgycsőben maradt spermiumok bejuthattak volna. Egyedül arra alapozza, hogy most volt ovuja. Attól meg még senki nem lett terhes, hogy az ovuja idején NEM került spermium a petesejtje közelébe.

#22

jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
26# de még ha valaki azt is írja, hogy időben megszakították (nem feltétlen csak tinik!), de nem akar gyereket, így mégis fel, annak is írják sokan, hogy dehát mégse biztos, hogy időben volt az, mert hát honnan tudja?! 😂 Hidd el, hogy az a lényeg, hogy mit akar a kérdező. :)
jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem a problémádat. Igenis, aki tutira nem akar terhes lenni, azt inkább az eseményutáni irányába kell terelgetni, nem az ölbe tett kézzel várás felé, hogy aztán meg mehessen abortuszra. Viszont jelen esetben meg kár lenne hitegetni a kérdezőt, hogy ebből lehet valami. Persze hogy más tanácsot ad az ember, ha egyszer más a cél.
jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
47%
De itt nem terelgetes van, itt kerek-perec mindenki leírja, hogy ebből márpedig TUTI nem lehet terhesség :D amúgy nekem ez nem probléma, csak feltunt, érdekességnek tartom inkább.
jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt nem kell terelgetni. Itt pontosan az a helyzet, hogy ne hitegessük a kérdezőt, mert tény, ha nem került sperma a hüvelyébe, akkor TUTI, hogy nem esett teherbe. Ugyanezt kéne mondani egy tininek is, kiegészítve azzal, hogy vajon meg akarja-e kockáztatni, hogy tényleg nem került bele egy kis sperma 🤷‍♀️ Aláírom, hogy sok olyan van sajnos, hogy porig alázzák egyes válaszolók a kérdezőt. Akad itt néhány frusztrált banya, de ott mindegy ki fia borja a kérdező, ha egy kicsit is rá lehet fogni hogy hibázott valamiben, akkor ezek ugranak rá, mint tyúk a takonyra. Igaz, ez róluk állít ki bizonyítványt, de ők ezt sajnos nem veszik észre. Ha rájuk gondoltál, akkor abban igazat adok, hogy van ilyen (is).
jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!