Összejöhet a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma van az ovulációm, tegnapi nap folyamán a férjemmel együtt voltunk megszakítással, időben kivette viszont én örülnék egy babának. Csak ez az egy menet volt

Szerintetek összejöhet ebből az aktusból egy baba?


jún. 15. 12:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jutott a hüvelyedbe sperma, akkor nem. Ezt meg nem tudhatjuk.
jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá, de nagyon csekély. Mindenhol azt hallani, hogy a megszakításos védekezéssel teherbe lehet esni, de egy konkrét esetet sem tudok vagy hallottam róla. Mi 2 évig így csináltuk és egyszer sem estem teherbe. Szóval minimális esélye van, de egyik védekezés sem 100%-os.
jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon minimális az esélye, de egyébként is remélem, hogy ebből nem jön össze.

Beszéld meg a férjeddel a témát és amikor ő is akarja, akkor kívánom, hogy sikerüljön egyből. Addig nem.

jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne egyszerűbb nem megszakítani?... nem túl elegáns megoldas "véletlenül" teherbe esni egy házasságnan (sem).

Nalunk amugy 15 éve megy megszakitassal, eddig ilyenből nem lett baba (egy tervezett gyerekunk van, ő elsőre összejött). Viszont kizárva sincs!

jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Van rá kb.annyi esély, mint a lottó ötösre. Én mindig így védekeztem és sose lett belőle gyerek.Nem,nem vagyok meddő, mert megszakítás nélkül 100évesen meg simán.
jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

De hát ma van az ovum, tegnap nagyon termékeny voltam

Akkor sem lehet belőle baba?

jún. 15. 21:03
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Miért, szerinted én ovu körül direkt sose szexeltem?🤣

A termékenység csak egy feltétel. Sokra mész vele, ha nem találkozik a spermium a petesejttel.

#5

jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szeretnél babát, miert volt a megszakítás? A lottó ötös amugy szerintem kicsit túlzás, annál azert több az esély. De a reménykedesnel sokkal több értelme van ha legközelebb rendesen csinaljatok, mert a megszakitas jóóócskán csökkenti az esélyeket. Ha nem is nullara.
jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket nem igy vallalunk.

Jo lenne, ha ezt megbeszelnetek!


Nyilvan esely az van ra, de hogy mennyi, ki tudja.

jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve szánt szándékkal ovu előtt és alatt, megszakítás nélkül próbálkozunk (nyilván), meg még sokan mások kitudja mennyi ideig, s így sem sikerül. Ne idegesíts szerintem minket ezzel a "dehát ovum volt" naivitással. Van esély rá, de nagyon csekély. Szerinted amúgy a férjednek nem kellene akarnia azt a gyereket?
jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!